Trendy Chef 2013 – Zwycięzcy Konkursu Kulinarnego !

  Trendy chef 2013 – czy już wiecie Kto zwyciężył? Dziś z radością chciałabym poinformować, iż zwycięzcami II Międzynarodowego Konkursu Kulinarnego Trendy Chef 2013 zostali bracia Michał Kuduk i Dariusz Kuduk. Z pewnością zapytacie, dlaczego to takie ważne. Już odpowiadam ;). Bracia Michał i Darek między innymi w mojej Agencji Ślubnej Winsa tworzą kulinarne inspiracje na ekskluzywne przyjęcia. Prywatnie to moi bracia, z których jestem bardzo dumna.

  Trendy chef, kucharze, catering, nagrody, konkursy kulinarne, bracia Kuduk
  FROM: BYDGOSZCZ.NASZEMIASTO.PL
   
  Trendy Chef – to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Konkurs ma na celu odkrycie, poznanie i prezentowanie nowych talentów i osobowości kulinarnych. Uczestnikami konkursu są kreatywni kucharze idący z duchem aktualnych trendów smaku. Aranżują oni dania na najwyższym światowym poziomie. Kucharze, którzy inspirują swoimi nowoczesnymi pomysłami oraz wyznaczają trendy w restauracjach.
   
  W tegorocznym konkursie kulinarnym Trendy Chef, organizowanym w Bydgoszczy, uczestniczyli najlepsi kucharze z Polski, Niemiec i Szwecji. Ich zadaniem było przygotowanie w ciągu 2 godzin zupy rybnej, głównego dania z kaczki i czekoladowego deseru.
   
  Konkurs Trendy Chef został nominowany do Kulinarnego Pucharu Polski 2013. Konkurs tentrzymał akredytacje WACS na 2012r. Dla braci Michała i Dariusza Kuduk to już druga w karierze nominacja do prestiżowego Pucharu Polski.
   

  To wielki zaszczyt mieć w rodzinie jak i w zespole tak utalentowanych kucharzySerdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

  Be Inspired,
  Dorota Nowakowska
  Konsultant Ślubny Winsa

  PODOBNE WPISY

  NAPISZ KOMENTARZ