Zwycięzcy Konkursu Kulinarnego Trendy Chef 2013!

  Trendy Chef 2013, Michał Kuduk i Dariusz Kuduk, Kulinarny Puchar Polski, Kulinarne Trendy Winsa
  Dziś z radością chciałabym poinformować, iż zwycięzcami II Międzynarodowego Konkursu Kulinarnego Trendy Chef 2013 zostali bracia Michał Kuduk i Dariusz Kuduk, którzy między innymi w Agencji Ślubnej Winsa tworzą kulinarne inspiracje na ekskluzywne przyjęcia. Prywatnie to moi bracia, z których jestem bardzo dumna.

   

  FROM: BYDGOSZCZ.NASZEMIASTO.PL

   

  Trendy Chef – to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych, który ma na celu odkrycie, poznanie i prezentowanie nowych talentów i osobowości kulinarnych. Uczestnikami konkursu są kreatywni kucharze idący z duchem aktualnych trendów smaku i aranżacji dań na najwyższym światowym poziomie. Kucharze, którzy inspirują swoimi nowoczesnymi pomysłami oraz wyznaczają trendy w restauracjach.

   

  W tegorocznym konkursie kulinarnym Trendy Chef, organizowanym w Bydgoszczy, uczestniczyli najlepsi kucharze z Polski, Niemiec i Szwecji. Ich zadaniem było przygotowanie w ciągu 2 godzin zupy rybnej, głównego dania z kaczki i czekoladowego deseru.

   

  Konkurs Trendy Chef został nominowany do Kulinarnego Pucharu Polski 2013 otrzymał akredytacje WACS na 2012r. Dla braci Michała i Dariusza Kuduk to już druga w karierze nominacja do prestiżowego Pucharu Polski.

   

  To wielki zaszczyt mieć w zarówno w rodzinie jak i w zespole tak utalentowanych kucharzy.

   

  Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

   

  Be Inspired,
  Dorota Nowakowska
  Konsultant Ślubny Winsa

  PODOBNE WPISY

  NAPISZ KOMENTARZ