Koordynator ślubu i wesela – by dzień ślubu był wyjątkowy i udany.

  Wszystko już zaplanowane i z każdym dniem coraz bliżej do Twojego ślubu. Teraz szukasz koordynatora ślubu, bo chcesz mieć pewność, że Twoja ciężka praca i miesiące spędzone na planowaniu każdego szczegółu będą profesjonalnie dopilnowane i skoordynowane wdniu ślubu. A może chcesz dobrze bawić się na swoim weselu, ale nadal w głębi duszy czujesz niepewność, że coś popsuje Wasze święto. Jeśli tak, to będzie mi miło przygotować dla Ciebie specjalną ofertę na potrzeby koordynacji ślubu i wesela. W ten dzień Winsa Wedding Plannersbędziemy czuwać i koordynować każdy element uroczystości, a w razie ewentualnych sytuacji problematycznych, rozwiążemy je niezauważalnie. Dzięki temu zyskasz pełen komfort i pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Dodatkowo ograniczysz stres sobie i swoim bliskim.

   

  Koordynator ślubu, koordynator wesela, koordynacja ślubu i wesela, koordynacja ślubów i wesele, koordynator ślubu w Krakowie, Koordynator ślubu Małopolska, koordynowanie dnia ślubu i wesela, ślub i wesele w Krakowie, ślub i wesele 2016, organizator ślubu i wesela Kraków, profesjonalny koordynator ślubów i wesel, Agencja Ślubna w Krakowie, Winsa Wedding Planner Kraków, Konsultanci ślubni Kraków, Dorota Nowakowska Wedding Planner, Dorota Nowakowska Koordynator Ślubów i wesel
  PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: JUSTYNA ORTYL PHOTOGRAPHY;
  KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA PRZEZ DOROTA NOWAKOWSKA WEDDING PLANNER

   

  Oferta koordynacji dnia ślubu obejmuje między innymi:

   

  • Ustalenie scenariusza uroczystości i koordynacja jego przebiegu.
  • Dopilnowanie dekoracji i przygotowań w kościele, w plenerze oraz w lokalu weselnym.
  • Potwierdzenie i monitorowanie prac podwykonawców.
  • Nadzór nad pracą obsługi oraz wydawaniem posiłków i napojów.
  • Koordynację transportu Pary Młodej oraz Gości.
  • Nadzór nad kwiatami, prezentami i zakwaterowaniem dla Gości.
  • Opiekę nad Młodą Parą podczas całej uroczystości oraz przez ostatni, najtrudniejszy miesiąc przygotowań przedślubnych.
  • Rozwiązywanie w razie potrzeb szybko i niepostrzeżenie ewentualnych sytuacji problematycznych.

   

  Powierzcie swój wyjątkowy dzień w życiu specjaliście z doświadczeniem w koordynacji ślubów i wesel, byście mogli w pełni cieszyć się tymi pięknymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.

   

  Be Inspired by Winsa,
  Dorota Nowakowska
  Polish Wedding Planner

  PODOBNE WPISY

  NAPISZ KOMENTARZ