Książę Harry i Meghan Markle biorą ślub! To będzie wydarzenie dekady

  Królewski ślub księcia Harre’go i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Ceremonię zaplanowano na 19 maja 2018 r., która ma odbyć się w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Królewskim w Windsorze. W porównaniu do ślubu brata w Opactwie Westminsterskim, książę Harry wybrał bardziej kameralną uroczystość.

   

  Jak będzie wyglądał ślub Harre’go i Meghan, Królewski ślub księcia Harre’go i Meghan Markle, Książę Harry i Meghan Markle ślub, Suknia ślubna Meghan, Ślub syna księżnej DianyPHOTO FROM: HARPERSBAZAAR.COM, PHOTO BY: ALEXI LUBOMIRSKI

  Jak będzie wyglądał ślub Harre’go i Meghan?


  Ceremonia zaślubin będzie transmitowana z kaplicy na żywo. Następnie małżonkowie przejadą królewską karocą ulicami Londynu. Jest to zawsze bardzo emocjonalna chwila dla wszystkich mieszkańców oraz turystów przybywających licznie z całego świata na królewskie śluby. Po zakończonej uroczystości para młoda uda się wraz z zaproszonymi gośćmi na wesele do St. George’s Hall. Dodatkowo książęca para przygotowała także skromne przyjęcie dla najbliższej rodziny i przyjaciół.

   
  Nie cichną liczne spekulacje w związku z książęcym ślubem

  Nie znamy wszystkich szczegółów odnośnie królewskiego wydarzenia dekady. Wiele niewiadomych determinuje niekończące się dyskusje na temat szczegółów uroczystości. Największą tajemnicą jest oczywiście suknia panny młodej. Krąży w mediach wiele informacji, w związku z kreacją Meghan Markle, prawdopodobnie przyszła księżna wybrała dwie suknie ślubne, które najpóźniej zobaczymy w dniu ślubu.


  Kto będzie druhną przyszłej księżnej?

  Pojawiały się spekulacje, że wybór Meghan padnie na księżną Kate, jednak Markle wybrała swoją wieloletnią przyjaciółkę zamieszkała w Toronto Jessicę Mulroney. Kobiety poznały się na planie serialu „Siuts”. Jessica Mulroney jest stylistką i oddaną przyjaciółką Meghan.


  Kto pojawi się na ślubie księcia Harre’go i Meghan Markle?

  Lista gości podobnie, jak większość detali uroczystości budzi wiele kontrowersji. Już wiemy, że na ślub nie zaproszono najbliższej rodziny Meghan. Zgodnie z decyzją przyszłych małżonków nie będzie też czołowych polityków. Na liście gości zabrakło takich nazwisk jak prezydent USA Donald Trump, premier Wielkiej Brytanii Theresy May czy Michelle i Barack Obamowie.


  Obecność księżnej Diany na ślubie syna

  Książę Harry oświadczając się Meghan, wybrał pierścionek zaręczynowy z diamentem, pochodzącym z jednej z tiar królewskich należących do jego matki. Lady Diana nosiła tę tiarę podczas oficjalnej podróży do Australii w 1988 r.

  Jednak to nie jedyny ukłon w stronę księżnej Diany. Symboliczna obecność księżnej Diany podczas ślubu syna zostanie podkreślona poprzez ślubną tiarę księżnej. Prawdopodobnie Meghan Markle będzie miała ją na głowie w tym ważnym dniu. Przywołana tiara, którą miała na sobie Diana w dniu ślubu z Karolem, jest w rodzinie Spencerów od pokoleń.


  Gdzie nowożeńcy spędzą miesiąc miodowy?

  Podróż poślubną nowożeńcy zaplanowali do miejsca, gdzie narodziła się ich miłość, czyli do Afryki, a dokładnie do Namibii. To właśnie tam Harry i Megan wybrali się na trzytygodniową podróż, gdzie rozkwitła ich miłość. Podczas podróży poślubnej małżonkowie wybiorą się na safari do rezerwatu przyrody, planują także odwiedzić plemię Himba, które jest ostatnim plemieniem w Afryce prowadzącym koczowniczy tryb życia. 

  Pozdrawiam,
  Dorota Nowakowska
  Wedding Planner

  NAPISZ KOMENTARZ