By Dorota Nowakowska

wspolpraca – work in progress

Serdecznie witamy na blogu ślubnym dorotanowakowska.pl

Blog dorotanowakowska.pl powstał w lutym 2012 roku. Został założony przez właścicielkę Agencji Ślubnej WINSA – Dorotę Nowakowską, wedding planner’kę z międzynarodowym certyfikatem. Dorotanowakowska.pl to autorski blog Doroty, poświęcony tematyce ślubnej. Inspiracją do jego powstania były doświadczenia zebrane podczas kilkuletniej, międzynarodowej kariery zawodowej w branży ślubnej i eventowej. Podłożem merytorycznym były głównie profesjonalne serwisy angielskie oraz amerykańskie, funkcjonujące na świecie od wielu lat. 

Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy, które będą spójne z tematyką bloga i z interesami Czytelników. Dla zainteresowanych współpracą Partnerów z branży ślubnej mamy do zaoferowania poniższe formy współpracy:

X

Reklama wizualna:

  • tematyczne banery reklamowe na stronie głównej – góra strony:

Banery reklamowe w górnej części strony spełniają nierozłącznie dwie funkcje: są prezentacją wizualną i jednocześnie kierują do artykułu / artykułu sponsorowanego / wpisu na blogu. Ze względu na swoje umiejscowienie na stronie oraz unikalną widoczność są to miejsca reklamowe Premium. Kreacja reklamowa o wymiarach 307 x 500 pikseli:

 

 

  • boksy reklamowe na stronie głównej – góra strony – pod banerami tematycznymi:

Poniżej banerów tematycznych proponujemy naszym Partnerom doskonałe miejsce na reklamę w postaci trzech boksów reklamowych, o wymiarach 345 x 180 pikseli. Kreacja wizualna może być powiązana z artykułem sponsorowanym na blogu lub bezpośrednio kierować do strony Partnera:

 

 

  • boksy reklamowe na stronie głównej i podstronach

Powierzchnia reklamowa umiejscowiona jest w prawej części strony i stanowią ja elementy o parametrach: 180 x 540 pikseli oraz 345 x 180 pikseli. Podobnie jak w przypadku poprzednich elementów powierzchni reklamowej (boksy reklamowe na stronie głównej – góra strony – pod banerami tematycznymi) Partnerzy mogą połączyć kreację wizualną z artykułem sponsorowanym na blogu lub też kierować zainteresowanych do własnej strony. Dodatkowym atutem tego rodzaju reklam jest fakt, iż wyświetlane są nie tylko na stronie głównej, ale również na podstronach. 

 

  • baner reklamowy nad stopką strony

Responsywna powierzchnia reklamowa w dowolnym rozmiarze zlokalizowana na dole strony pomiędzy ostatnimi wpisami a stopką bloga. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest największa powierzchnia oraz fakt, że wiele osób szuka danych kontaktowych do autorki bloga, a dane te znajdują się w stopce.

 

Artykuł sponsorowany (opis szczegółowy)

 

Artykuł w formie reklamy (opis szczegółowy)

 

Wsparcie reklamy wizualnej na blogu kampanią reklamową na Instagramie

 

 

6 sierpnia 2020 roku minie dokładnie 10 lat od rozpoczęcia mojej działalności jako profesjonalnej wedding planner’ki. Miarą mojego sukcesu są dziesiątki szczęśliwych par młodych, które nawiązały ze mną współpracę. Emocje, jakie towarzyszyły moim parom młodym opisane są w artykułach bloga dorotanowakowska.pl, który miesięcznie odwiedza kilka tysięcy osób.

Blisko dekada mojej aktywności jako wedding planner’a to: setki artykułów, tysiące zdjęć, setki tysięcy odwiedzin mojego bloga i strony firmowej winsa.pl, tysiące poznanych osób i notatnik wypełniony kontaktami do cudownych ludzi, tak samo jak ja, ciężko pracujących na swój sukces i profesjonalny wizerunek.

Be Inspired poleca: