TOP Wedding Planner Krakow Poland, Luksusowe wesele, Eleganckie Wesele 
Destination Wedding Poland, Dorota Nowakowska Wedding, Wesele w Krakowie
Wedding in Poland, Ślub Kraków, Konsultant Ślubny Kraków

DESTINATION WEDDING PLANNER

W POLSCE

Cześć, jestem Dorota. Jestem Wedding Plannerką, projektantką wesel wielozmysłowych i trenerką ślubną. Przez ostatnie 12 lat zorganizowałam ponad 150 międzynarodowych wesel, w 6 różnych krajach, dla osób reprezentujących 21 różnych narodowości. Moje kompetencje potwierdza międzynarodowy certyfikat Wedding Plannera, wydany przez The Institute od Professional Wedding Planners w Londynie. Projektowanie ślubów i wesel jest moją pracą i prawdziwą pasją. Uwielbiam wszystkie specjalne okazje.

mój styl to ponadczasowa elegancja z nutą sztuki współczesnej. to co mnie wyróżnia to śluby i przyjęcia rozbudzjące zmysły.

"Poczucie estetyki i oko Doroty do szczegółów wywarły na nas ogromne wrażenie podczas całego wspólnego okresu planowania. Jest nie tylko utalentowaną profesjonalistką, ale także jedną

z najserdeczniejszych osób, jakie można spotkać..."

MARTYNA I RICHARD

MOJA HISTORIA

WSZYSTKo CO MNIE UKSZTAŁTOWAŁO I SPRAWIŁO, ŻE PROJEKTOWANIE ŚLUBÓW STAŁO SIĘ MOJĄ POSJĄ

I SPOSOBEM NA ŻYCIE.

Dorota Nowakowska Wedding Planner Polska, Weddings in Kraków, Eleganckie Śluby w Krakowie, ślub w Kopalni Soli, Luksusowe Wesele.jpg

Polskie, rodzinne tradycje...

Wszystko zaczęło się w moim rodzinnym domu, gdzie uwielbiano organizować przyjęcia i celebrować uroczystości. Wychowałam się pośród smaków i zapachów znakomitej kuchni polskiej i międzynarodowej. Mój brat Michał reprezentuje Polskę na najbardziej prestiżowych Międzynarodowych Olimpiadach Kulinarnych na świecie. A ja od zawsze dbam o świetną atmosferę wydarzeń i mam obsesję na punkcie gościnności i wyjątkowości specjalnych okazji, które zdarzają się tylko raz w życiu. To w moim rodzinnym domu narodziła się pasja do organizowania wyrafinowanych, wysmakowanych spotkań.

Dorota Nowakowska Wedding Planner Poland, Weddings in Kraków, Eleganckie Śluby w Krakowie, Luksusowe Wesele. Organizacja ślubu Kraków.jpg

Moja droga do Wedding Plannera

Moja prawdziwa przygoda z branżą ślubną rozpoczęła się w Irlandii, gdzie byłam F&B Managerem w Castlemartyr Resort – jednym z najpiękniejszych 5-cio gwiazdkowych hoteli na świecie (Top 10 Luxury Hotels and Resorts by Travel & Leisure Magazine). Pracowałam tam dla luksusowych marek, z tak wymagającymi klientami, jak Beyonce czy Bruce Springsteen.

Pragnąc pogłębić umiejętności organizacyjne związane ze ślubami i przyjęciami, ukończyłam międzynarodowe szkolenia dla Wedding Plannerów w The Institute od Professional Wedding Planners w Londynie. Następnym etapem mojego zawodowego rozwoju jako Wedding Planner była praca dla prestiżowych hoteli w Stanach Zjednoczonych.

W 2010 roku otworzyłam autorską pracownię organizacji ślubów Winsa Wedding & Event. Obecnie przekształciłam pracownię na markę własną Dorota Nowakowska - The Art of Celebriting Weddings. Praca z parami z całego świata jest moją prawdziwą pasją. Moimi klientami byli m.in. pochodząca ze znanej aktorskiej dynastii Hollywood Sorel Carradine, hrabia austriackiego rodu Albrecht Heine-Geldern, czy międzynarodowa modelka Dolce & Gabbana Beata Baca, a także wiele cudownych par różnych narodowości.

DOŚĆ SZYBKO PROJEKTOWANIE NIEZWYKŁYCH, ORGINALNYCH ŚLUBÓW, STAŁO SIĘ MOIM SPOSOBEM NA ŻYCIE I TYM CO POPROSTU KOCHAM ROBIĆ.

Jestem zaszczycona, mogąc wspierać pary młode i pomagać profesjonalistom z branży ślubnej odkryć ich prawdziwy potencjał.

TRENERKA

I MENTORKA ŚLUBNA

W mojej autorskiej Art of Celebrating Academy dzielę się pasją z innymi, udzielając konsultacji parom, szkoląc nowe talenty i przygotowując pracowników hoteli do organizacji wesel.

Moje artykuły związane z organizacją międzynarodowych wesel ukazują się w branżowej prasie i na stronach najbardziej poczytnych blogów ślubnych w Polsce.

We wszystkim i w każdym dostrzegam inspirujące piękno. Wierzę, że jeśli coś można sobie wyobrazić, to można to również urzeczywistnić. Bliskie są mi takie wartości jak celebrowanie miłości, pielęgnowanie relacji, kreatywność, oryginalność, zmysłowość i piękno! Sprawiam, że uroczystości są niezapomniane, a świętowanie staje się prawdziwą sztuką. Rodzina jest dla mnie największym szczęściem.

MOJE WARTOŚCI

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ I ODKRYJ WIĘCEJ NA MOIM BLOGU

Wedding Planner Krakow Poland, Luksusowe wesele, Eleganckie Wesele Art of Celebrating Weddings, Dorota Nowakowska Wedding, Wesele w Krakowie Wedding in Poland


Ślub Kraków, Wesele Kraków, Organizacja ślubu, Miejsce na wesele Kraków
Wedding Planner Kraków, Dorota Nowakowska Weddings, Dekoracje ślubne

ARTYKUŁY O MOICH ŚLUBACH I O MNIE W MEDIACH

BĄDŹMY

W KONTAKCIE

MAGAZYN WESELE

ZANKYOU WEDDINGS

IMPERIUM KOBIET

WHEREWEDDIG UK

KSIĄŻKA "DECYZJA, KTÓRA ZMIENIŁA ŻYCIE"

ODKRYJ WIĘCEJ

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

DOŁĄCZ DO MNIE

Zaufajcie mi - ślub odczuwany wszystkimi zmysłami będzie dla Was i dla Waszych gości niesamowitym i wyjątkowym przeżyciem!

KONTAKT