Film ślubny jest pamiątką na lata. Dzięki niemu będziecie mogli odtwarzać wasz wymarzony dzień, kiedy tylko zapragniecie. A ponadto, nie ma nic piękniejszego niż radość z pokazania go przyszłym dzieciom, a kto wie, może nawet i wnukom! Poniżej o 6 ważnych powodach, dla których według mnie warto mieć film ze ślubu i wesela.

Film ślubny, Czy warto zatrudnić kamerzystę, Dlaczego warto mieć film ze ślubu, Film ślubny, Film z wesela, Film ze ślubu, Kamerzysta na wesele, Klip ślubny, Planowanie ślubu, Planowanie wesela, Ślub i wesele,PHOTO FROM: INSPIREDBYTHIS.COM


1. Wspomnienia na wagę złota

Dzień ślubu i wesela jest początkiem waszej wspólnej drogi. Będą wśród was najważniejsze osoby, a sceneria będzie niczym z marzeń. Nie będzie powtórki, dlatego film ślubny to must have podczas tej uroczystości. Podczas planowania tego dnia, kamerzysta na wesele powinien zajmować na waszej liście wysoki priorytet – ustalcie wcześniej, jak chcecie, aby wyglądał film z wesela i ślubu, jakie kadry są według was najładniejsze, a także w jakim klimacie powinien zostać stworzony. Z doświadczenia wiem, że pary, które zastanawiały się, czy warto zatrudnić kamerzystę później nie żałowały decyzji, a film ślubny jest ich ulubioną pamiątką.

 FROM: MICHALSIKORA.COM


2. Młodość zachowana w kadrze

Planowanie ślubu i wesela to również poruszenie kwestii, czy warto zatrudnić kamerzystę na tę uroczystość. Kolejnym argumentem za jest ponadczasowość filmu. Dzięki zatrzymaniu tego dnia na filmie, zatrzymacie także młodość i radość tego dnia. Po latach małżeństwa będziecie mogli powspominać, jak było podczas ślubu i wesela, a także powalczyć o dawną energię.

 

3. W jednym czasie, w wielu miejscach

Jeśli nadal nie jesteście przekonani, dlaczego warto mieć film ślubny, to kolejnym pozytywnym aspektem kamerzysty na weselu jest fakt, że film pozwoli wam zobaczyć wasz dzień z różnych perspektyw. Podczas tego dnia będzie się wiele działo, jednak jak to zawsze bywa, nie można być we wszystkich miejscach jednocześnie. Klip ze ślubu i wesela umożliwi wam odtworzenie tego dnia z wielu perspektyw.

 

4. Najbliżsi zostaną na zawsze

Film ślubny ma jeszcze inne zalety. Kolejną z nich jest to, że umożliwia w krótkim czasie pokazanie tego dnia z perspektywy wszystkich waszych najbliższych. Dzięki niemu będziecie mogli zobaczyć łzy dumnych rodziców, radość rodzeństwa, wzruszenie dziadków, czy też inne emocje gości. Warto mieć film ze ślubu i wesela, gdyż dzięki niemu będziecie mogli zachować dobre wspomnienia także o osobach, które kiedyś odejdą – takie wspomnienia warto pielęgnować.

 


5. Niezastąpiony, dla nieobecnych

Film ze ślubu i wesela to także świetny sposób, aby pokazać, jak wyglądał ten najważniejszy dzień z waszego życia osobom, które z różnych względów nie mogły w nim uczestniczyć. Seniorzy rodu, osoby chore, czy też mieszkające bardzo daleko będą z takiego wideo bardzo zadowolone!

 

6. Historia pisana waszymi słowami

Jeśli nadal zastanawiacie się, czy warto zatrudnić kamerzystę na ślub i wesele, to warto mieć na uwadze, że będzie to prawdopodobnie wasz jedyny, tego typu film. Wszystko ustalicie według waszych zasad i scenariusza. To będzie wasz dzień opisany tylko waszymi kadrami. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z takiej decyzji.

Podczas planowania ślubu i wesela nierzadko doradzam parom, którym organizuję ten dzień, że film ślubny jest faktycznie piękną pamiątką na lata. Nie znam pary, która żałowałaby tej decyzji.

 
Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Oj tak, filmy ślubne to cudowna pamiątka. Teraz wyglądają zdecydowanie ciekawiej niż jeszcze jakieś 10 lat temu. Jestem pod wrażeniem zdolności kamerzystów, ich pomysłów na realizację nagrań. Każde jest niepowtarzalne i na wagę złota. Myślę, że gdybym miała znowu brać ślub, to ponownie zatrudniłabym kamerzystę :D

Łał, jestem pod wrażeniem tego filmiku. Wspaniały! Do tego cudowna muzyka, romantyczna.

Nie mogę wyjść z podziwu, jak piękne filmy teraz się tworzy. Jestem pod wrażeniem i jeśli kiedykolwiek będę brała ślub z pewnością będę chciała taki film :)

ADD A COMMENT