KONSULTACJE ŚLUBNE DLA PAR, KTÓRE ORGANIZUJĄ

ŚLUB W POLSCE

Dobrze wiem, jak to jest - euforia odczuwana po zaręczynach jest tak duża, że od razu siadacie do planowania swojego najważniejszego dnia w życiu. Przeglądając oferty miejsc weselnych, katalogi sukien ślubnych, pomysły na Pinterest czujecie, że euforia ustępuje miejsca przytłoczeniu. Jednocześnie jesteście pewni, że swój ślub w Polsce chcecie zorganizować samodzielnie. Czy jest dla Was rozwiązanie? Tak! Co więcej, jesteście we właściwym miejscu.

PIĘKNY ŚLUB I WESELE W POLSCE, ZORGANIZOWANY BEZ STRESU

EKSPERCKIE WSPARCIE I PORADY ZWIĄZANE ZE ŚLUBEM

Zapraszam Was na 3-godzinną lub całodniową energetyzującą i inspirującą sesję ze mną - tylko tyle będzie Wam potrzebne, by rozwiać Wasze obawy

i zaplanować konkretne działania/kroki związane z planowaniem i organizacją ślubu w Polsce. Możecie liczyć na moje eksperckie ponad dwunastoletnie doświadczenie wedding plannera. Pytajcie mnie, o co chcecie, a ja zrobię, co w mojej mocy, aby Wam pomóc. Wyjdziecie zainspirowani, zmotywowani i pewni, że dacie sobie radę!

konsultacje ślubne, które pomogą rozwiązać wyzwania związane z organizacją ślubu w polsce

„Konsultacje z Dorotą to absolutnie niezwykłe i energetyczne 3 godziny! Zaczęliśmy sesję z tysiącem pytań i wątpliwości, zakończyliśmy spokojni i pewni, że damy sobie radę ze wszystkim, bo wiemy dokładnie co trzeba zrobić. Dorota jesteś niesamowita! Dziękujemy!”

KASIA I JOHN

PLANOWANIE PIĘKNEGO ŚLUBU

BEZ STRESU

Planowanie ślubu może być stresujące, skomplikowane, i z pewnością może wiązać się z zawrotną liczbą decyzji do podjęcia. Sprawcie, żeby Wasz Dzień Ślubu był zorganizowany dobrze i bez stresu.

dowiedź się więcej

O CO WARTO ZAPYTAĆ ?

Możecie zapytać o wszystko, co dotyczy planowania, organizacji ślubu i wesela w Polsce. Zauważyłam, że większość par chce dowiedzieć się:

● od czego tak naprawdę zacząć?

● kogo i kiedy zatrudnić?

● kiedy zacząć pierwsze przygotowania?

● jak zapanować nad rosnącą listą rzeczy do zrobienia?

● jakie są wymagania do zawarcia ślubu w Polsce?

● co powinniśmy zrobić, jeśli chcemy wziąć ślub cywilny /kościelny/ konkordatowy?

● jak stworzyć pasującą do nas i spójną wizję ślubu? (czy macie już na Pintereście tablicę pełną inspiracji weselnych?)

● jak stworzyć harmonogram dnia ślubu, który pomoże zarówno nam, jak i zatrudnionym specjalistom?

KONSULTACJE ŚLUBNE OFERTA

Oferuję dwa rodzaje pakietów w zależności od Waszych potrzeb, z możliwością dodania dodatkowego czasu sesji. Jeśli macie jeszcze tematy dotyczący ślubu, który chcielibyście ze mną skonsultować, napiszcie do mnie. Na podstawie pytań, o które Was poproszę, jeszcze przed sesją opracuję plan, który pozwoli nam maksymalnie wykorzystać wspólny czas i dobrać odpowiedni dla Was pakiet. Udzielę Wam wyczerpujących wyjaśnień, otrzymacie także opracowane przeze mnie materiały. Zapewniam ekspercie wsparcie w tematach związanych z planowaniem i organizacją ślubu oraz dostarczam dużą dawkę inspiracji.

II. DAY WITH DORATA- 7 GODZINNA SESJA

Angażująca i inspirująca 3- godzinna sesja ze mną. Sesja ma na celu rozwiązanie konkretnego wyzwania związanego z planowaniem Twojego ślubu w Polsce, przed którym obecnie stoicie jako para, rozwikłać obszary, w których czujecie, że utknęliście ze swoją organizacją ślubu i pozwolić wam iść naprzód z ufnością. Podczas tego spotkania skoncentrujemy się głównie na jednym lub dwoma kluczowymi pytaniem i zrobimy to naprawdę dobrze.

Energetyzujący i inspirujący dzień mentoringu ze mną, który wywrze duży wpływ na Twój Dzień Ślubu. To Twoja szansa, aby uzyskać prawdziwą przejrzystość związaną z organizacji swojego ślubu w Polsce, rozpalić swoją wizję lub wprowadzić prawdziwą spójność do planowanego wydarzenia. Pracujmy razem, aby rozwiązać Twoje wyzwania oraz popchnąć Cię do przodu z prawdziwym poczuciem pewności i dużą dawką inspiracji.

cena

szczegóły

cena

szczegóły

1000 PLN

1700 pln

• 7 Godzin konsultacji ślubnych - tematy ustalone indywidualnie z Tobą przed sesją
• Materiały drukowane dotyczące planowania ślubu w Polsce
• Plan przygotowań ślubnych opracowany indywidualnie do Twojego wydarzenia

• Harmonogram dnia Twojego ślubu

• Spotkanie online lub w Krakowie

• 3 Godziny konsultacji ślubnych - wybrane 1 lub 2 najważniejsze tematy do rozwiązania. Tematy ustalone z Tobą przed sesją.
• Materiały drukowane opracowane do wybranych tematów na sesję.

• Spotkanie online lub w Krakowie

GOTOWI NA KONSULTACJE?

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O KONSULTACJACH, WYPEŁNIJ FORMULARZ,

A PRZEŚLĘ CI WIĘCEJ INFORMACJI. CZEKAM NA WIADOMOŚĆ OD CIEBIE!

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

DOŁĄCZ DO MNIE

Zaufajcie mi - ślub odczuwany wszystkimi zmysłami będzie dla Was i dla Waszych gości niesamowitym i wyjątkowym przeżyciem!

KONTAKT