TOP Wedding Planner Krakow Poland, Luksusowe wesele, Eleganckie Wesele 
Destination Wedding Poland, Dorota Nowakowska Wedding, Wesele w Krakowie
Wedding in Poland, Ślub Kraków, Konsultant Ślubny Kraków
Wedding Planner Krakow Poland, Dorota Nowakowska Weddings, Projektantka Ślubów i wesel, Trenerka Ślubna

DESTINATION WEDDING PLANNER W POLSCE

Cześć, jestem Dorota. Jestem Wedding Plannerką, projektantką wesel wielozmysłowych i trenerką ślubną. Przez ostatnie 12 lat zorganizowałam ponad 150 międzynarodowych wesel, w 6 różnych krajach, dla osób reprezentujących 21 różnych narodowości. Moje kompetencje potwierdza międzynarodowy certyfikat Wedding Plannera, wydany przez The Institute od Professional Wedding Planners w Londynie. Moją prawdziwą pasją jest odkrywanie i celebrowanie Ciebie. Zanurzając się w historię Twojej miłości, wspólnie tworzymy wydarzenie, które jest zarówno piękne, przełomowe, jak i ponadczasowe. Wydarzenie, które uosabia luksus życia i raduje się czystą autentycznością miłości.

mój styl to ponadczasowa elegancja z nutą sztuki współczesnej. to co mnie wyróżnia to śluby i przyjęcia rozbudzjące zmysły.

"Poczucie estetyki i oko Doroty do szczegółów wywarły na nas ogromne wrażenie podczas całego wspólnego okresu planowania. Jest nie tylko utalentowaną profesjonalistką, ale także jedną

z najserdeczniejszych osób, jakie można spotkać..."

MARTYNA I RICHARD

MOJA HISTORIA

WSZYSTKo CO MNIE UKSZTAŁTOWAŁO I SPRAWIŁO, ŻE PROJEKTOWANIE ŚLUBÓW STAŁO SIĘ MOJĄ POSJĄ

I SPOSOBEM NA ŻYCIE.

Dorota Nowakowska Wedding Planner Polska, Weddings in Kraków, Eleganckie Śluby w Krakowie, ślub w Kopalni Soli, Luksusowe Wesele.jpg

Polskie, rodzinne tradycje...

Wszystko zaczęło się w moim rodzinnym domu, gdzie uwielbiano organizować przyjęcia i celebrować uroczystości. Wychowałam się pośród smaków i zapachów znakomitej kuchni polskiej i międzynarodowej. Mój brat Michał reprezentuje Polskę na najbardziej prestiżowych Międzynarodowych Olimpiadach Kulinarnych na świecie. A ja od zawsze dbam o świetną atmosferę wydarzeń i mam obsesję na punkcie gościnności i wyjątkowości specjalnych okazji, które zdarzają się tylko raz w życiu. To w moim rodzinnym domu narodziła się pasja do organizowania wyrafinowanych, wysmakowanych spotkań.

Dorota Nowakowska Wedding Planner Poland, Weddings in Kraków, Eleganckie Śluby w Krakowie, Luksusowe Wesele. Organizacja ślubu Kraków.jpg

Moja droga do Wedding Plannera

Moja prawdziwa przygoda z branżą ślubną rozpoczęła się w Irlandii, gdzie byłam F&B Managerem w Castlemartyr Resort – jednym z najpiękniejszych 5-cio gwiazdkowych hoteli na świecie (Top 10 Luxury Hotels and Resorts by Travel & Leisure Magazine). Pracowałam tam dla luksusowych marek, z tak wymagającymi klientami, jak Beyonce czy Bruce Springsteen.

Pragnąc pogłębić umiejętności organizacyjne związane ze ślubami i przyjęciami, ukończyłam międzynarodowe szkolenia dla Wedding Plannerów w The Institute od Professional Wedding Planners w Londynie. Następnym etapem mojego zawodowego rozwoju jako Wedding Planner była praca dla prestiżowych hoteli w Stanach Zjednoczonych.

W 2010 roku otworzyłam autorską pracownię organizacji ślubów Winsa Wedding & Event. Obecnie przekształciłam pracownię na markę własną Dorota Nowakowska - The Art of Celebriting Weddings. Praca z parami z całego świata jest moją prawdziwą pasją. Moimi klientami byli m.in. pochodząca ze znanej aktorskiej dynastii Hollywood Sorel Carradine, hrabia austriackiego rodu Albrecht Heine-Geldern, czy międzynarodowa modelka Dolce & Gabbana Beata Baca, a także wiele cudownych par różnych narodowości.

DOŚĆ SZYBKO PROJEKTOWANIE NIEZWYKŁYCH, ORGINALNYCH ŚLUBÓW, STAŁO SIĘ MOIM SPOSOBEM NA ŻYCIE I TYM CO POPROSTU KOCHAM ROBIĆ.

Jestem zaszczycona, mogąc wspierać pary młode i pomagać profesjonalistom z branży ślubnej odkryć ich prawdziwy potencjał.

TOP WEDDING PLANNER W POLSCE, TRENERKA

I MENTORKA ŚLUBNA

W mojej autorskiej Art of Celebrating Academy dzielę się pasją z innymi, udzielając konsultacji parom, szkoląc nowe talenty i przygotowując pracowników hoteli do organizacji wesel.

Moje artykuły związane z organizacją międzynarodowych wesel ukazują się w branżowej prasie i na stronach najbardziej poczytnych blogów ślubnych w Polsce.

We wszystkim i w każdym dostrzegam inspirujące piękno. Wierzę, że jeśli coś można sobie wyobrazić, to można to również urzeczywistnić. Bliskie są mi takie wartości jak celebrowanie miłości, pielęgnowanie relacji, kreatywność, oryginalność, zmysłowość i piękno! Sprawiam, że uroczystości są niezapomniane, a świętowanie staje się prawdziwą sztuką. Rodzina jest dla mnie największym szczęściem.

MOJE WARTOŚCI

WEDDING PLANNER W POLSCE

POZNAJ OFERTĘ I ODKRYJ WIĘCEJ

NA MOIM BLOGU ŚLUBNYM

Dorota Nowakowska Wedding Planner Krakow, Warszawa Polska, Ślub w Polsce, Kopalnia Soli Wieliczka wesele, Salt Mine Wedding Krakow, Luksusowe wesele ślub międzynarodowy
Eleganckie wesele, oryginalne miejsce na wesele Kraków, Konsultant ślubny Kraków Warszawa, luksusowe wesele, white wedding Poland, Destination Wedding Poland Europe
Wedding Planner Krakow Poland, Luksusowe wesele, Eleganckie Wesele Art of Celebrating Weddings, Dorota Nowakowska Wedding, Wesele w Krakowie Wedding in Poland


Ślub Kraków, Wesele Kraków, Organizacja ślubu, Miejsce na wesele Kraków
Wedding Planner Kraków, Dorota Nowakowska Weddings, Dekoracje ślubne

ARTYKUŁY O MOICH ŚLUBACH I O MNIE W MEDIACH

DOROTA NOWAKOWSKA TWÓJ WEDDING PLANNER W POLSCE

MAGAZYN WESELE

ZANKYOU WEDDINGS

IMPERIUM KOBIET

WHEREWEDDIG UK

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

WARTO ZNAĆ

KSIĄŻKA "DECYZJA, KTÓRA ZMIENIŁA ŻYCIE"

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

DOŁĄCZ DO MNIE

Zaufajcie mi - ślub odczuwany wszystkimi zmysłami będzie dla Was i dla Waszych gości niesamowitym i wyjątkowym przeżyciem!

KONTAKT