SZKOLENIA DLA WEDDING PLANNERÓW W ART OF CELEBRATING ACADEMY

Nie musisz być ekspertem, aby zacząć - ale chce mieć pewność, że nim zostaniesz. Ten 5 - tygodniowy spersonalizowany program pozwoli Ci we własnym tempie zbudować solidne fundamenty i stać się pewną siebie konsultantką ślubną. Podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, za którym stoi planowanie ponad 150 wesel międzynarodowych w 6 krajach.

Wszystko po to, abyś Ty też mogła rozwijać skrzydła

i osiągnąć swoje cele!

W OPARCIU O AUTORSKĄ METODĘ PROJEKTOWANIA SENSORYCZNEGO DLA PRZYSZŁYCH KONSULTANTEK ŚLUBNYCH

URZECZYWISTNIEJ NAJPIĘKNIEJSZE MARZENIA ŚLUBNE

ZOSTAŃ MISTRZEM PLANOWANIA ŚLUBÓW

I PRZYJĘĆ NA WYŻSZYM POZIOMIE

Poznaj strategie, które pomogą Ci rozpocząć, rozwijać i odnosić sukcesy w pracy jako Wedding Planner. Dzięki temu możesz przyciągać swoich wymarzonych klientów i zarabiać więcej, robiąc to, co kochasz. Opanuj planowanie wydarzeń i zrozum branżę ślubną. Dostarczaj i produkuj wydarzenia, które będą niepowtarzalne. Zobaczysz, jak proces planowania rozwija się w zupełnie inny sposób. Odkryj sekretny sos, który znajduje się w sposobie, w jaki przygotowujesz swoich klientów i projektujesz wydarzenia.

szkolenia dla wedding plannerów

ZBUDUJ BIZNES ŚLUBNY SWOICH MARZEŃ

Rejestracja na szkolenia dla Wedding Plannerów w Art of Celebrating Academy jest obecnie zamknięta! Dołącz do listy oczekujących i bądź pierwszą osobą, która dowie się, kiedy zostanie ponownie otwarta.

DOŁĄCZ DO LISTY OCZEKUJĄCYCH

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o SZKOLENIACH, wypełnij formularz, a prześlę Ci więcej informacji. Czekam na wiadomość od Ciebie!

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

DOŁĄCZ DO MNIE

Zaufajcie mi - ślub odczuwany wszystkimi zmysłami będzie dla Was i dla Waszych gości niesamowitym i wyjątkowym przeżyciem!

KONTAKT