ŚLUBY I PRZYJĘCIA W POLSCE

Mieszkacie za granicą i chcecie pobrać się w Polsce? Jesteście w dobrych rękach! Specjalizuję się w planowaniu i projektowaniu międzynarodowych ślubów w Polsce - dla par, które prowadzą niezwykłe życie, niezależnie czy mieszkają w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu czy w Krakowie. Tworzę śluby i przyjęcia pełne zmysłowych doznań i emocji, które stworzą najpiękniejsze wspomnienia. Moim celem jest sprawić by Wasz ślub był najwspanialszym wydarzeniem. Gotowi by rozpocząć?

WYJĄTKOWY ŚLUB, KTÓRY WYRAZI JAK NIEZWYKŁĄ PARĄ JESTEŚCIE I SPRAWI, ŻE CELEBROWANIE UROCZYSTOŚCI BĘDZIE PRAWDZIWĄ SZTUKĄ.

SZTUKA CELEBROWANIA ŚLUBÓW I PRZYJĘĆ

TWORZENIE NIEZAPOMNIANYCH PRZEŻYĆ

Organizuję ograniczoną liczbę wesele rocznie i oferuję tylko pełne planowanie

i projektowanie ślubu. To doświadczenie jest dla par, które szukają wglądu i wskazówek w całym procesie planowania ślubu, od wstępnej sesji burzy mózgów do ostatniego tańca. Moim celem jest dogłębne poznanie każdego szczegółu dnia ślubu, a także poznanie Waszej wizji ślubu od wewnątrz i na zewnątrz. Wierzę, że jest to jedyne podejście do planowania i projektowania ślubu, które zapewnia prawdziwą bezproblemowość w dniu ślubu.

Wedding Planner Krakow Poland, Wedding Salt Mine Wieliczka, Dorota Nowakowska Weddings, Wesele w Kopalni Soli, Najpiękniejsze śluby w Polsce

SPERSONALIZOWANY PROJEKT ŚLUBNY

Mój autorski proces projektowania sensorycznego sprawi, że Wasz ślub i wesele w Polsce rozbudzi zmysłowe doznania oraz wyrazi, jak niezwykłą parą jesteście.

Rozmieszczenie stołów, kolorystyka sali, faktura tkanin, gra świateł, zapach kwiatów, akustyka i energia muzyczna… To, jak wygląda Wasza przestrzeń i jak się w niej będziecie czuć, ma znaczenie. Atmosferę tworzą wszystkie rzeczy, które ludzie zobaczą, usłyszą, dotkną, poczują i posmakują. Dlatego projektowanie uroczystości to miejsce, w którym zaczniemy i gdzie spędzimy większość czasu. Będziemy szukać inspiracji w świecie i tworzyć rzeczy, których wcześniej po prostu nie robiono.

Projektując Dzień Waszego Ślubu zadbam o to, by jak najlepiej odzwierciedlał Waszą wrażliwość oraz zapewniał doświadczenia, jakie chcecie stworzyć dla swoich gości. Wprowadzę harmonię i spójność we wszystkich szczegółach, a także połączę aktualne trendy z ponadczasowym pięknem, aby stworzyć spektakularne, a jednocześnie bardzo intymne przeżycie.

Wedding Planner Krakow Poland, Dorota Nowakowska Weddings, The Art of Celebrating Weddings, Ślub w Kopalni Soli, Wesele w Kopalni Soli, Wesele Krakow

PLANOWANIE

I ORGANIZACJA ŚLUBU

Śluby międzynarodowe na odległość to moja specjalizacja - nie musicie być na miejscu, ja zadbam dosłownie o wszystko.

Każdy, nawet najmniejszy element organizacji ślubu przyczynia się do ostatecznego sukcesu Waszej uroczystości. By zadbać o wszystko co niezbędne, ustalę dokładny harmonogram przygotowań i będę czuwać nad jego realizacją. Od rezerwacji miejsca ślubu (znam najpiękniejsze miejsca w Polsce na ślub: pałace, zamki, wille, hotele), przez dopasowanie strojów, dekoracji i oświetlenia, aż po organizację transportu czy wybór menu.

Na co dzień współpracuję z zespołem dostawców usług ślubnych, którzy są prawdziwymi mistrzami w swoim rzemiośle. Floryści i dekoratorzy zadbają, aby Wasz ślub był pełen stylu i elegancji. Szefowie kuchni i sommelierzy zachwycą wyrafinowanymi smakami. Fotografowie i kamerzyści dyskretnie utrwalą wyjątkowe chwile, a muzycy i animatorzy sprawią, że wesele będzie pełne ekscytującej zabawy. Wszyscy razem dobrze wiemy, jak urzec Waszych zagranicznych gości.

„Nagięłaś wszechświat do naszej woli, na tę jedną noc sprawiłaś, że świat był doskonały.

Nasi goście byli absolutnie zachwyceni...”

CARA I JAKE

Wedding Krakow Poland, Dorota Nowakowska Weddings, Wedding Couple, Para Młoda, Ślub w Krakowie Polsce

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

W dniu Waszego ślubu będziecie myśleć wyłącznie o swojej miłości, którą sobie przyrzekniecie do końca życia - ja zajmę się całą resztą.

Skontaktuję się z zatrudnionymi dostawcami, aby opracować szczegółowy harmonogram uroczystości. Skoordynuję przygotowania tak, żeby wszystko działo się zgodnie z planem. Jako Wasza osobista asystentka będę czuwać - dyskretnie, ale skutecznie - nad przebiegiem ślubu chwila po chwili. Na horyzoncie pojawi się problem? Będę na zapleczu i od razu zacznę działać, by nic nie zakłóciło Waszej radości w tym wyjątkowym dniu.

Wedding Planner Krakow Poland. Dorota Nowakowska Weddings, Ślub w Krakowie, Weddings in Cracow, Miejsce na wesele Kraków, Najpiękniejsze śluby w Polsce. Kwiaty do ślubu, Koordynacja Ślubu

CONCIERGE DLA GOŚCI WESELNYCH

Wasi goście bez wątpienia są wyjątkowi, a ja wiem, że ich dobre samopoczucie to dla Was priorytet.

Oferuję Wam ekskluzywną usługę Concierge dla gości międzynarodowych. Zadbam o komfort osób zaproszonych na Wasze wesele nie tylko podczas samego ślubu, ale całego pobytu. Pomogę w rezerwacji noclegów, wskażę wykwintne restauracje, zorganizuję relaksujące chwile w SPA lub ekscytującą wycieczkę po okolicy. Wszystko po to, by Wasza rodzina i znajomi zachwycili się polską gościnnością i zdobyli wspomnienia, do których będą wracać przez długie lata.

„Masz w sobie moc do tworzenia czegoś niesamowitego.

Twoje śluby mają duszę...”

KASIA i mICHAEL

WYRUSZMY W DROGĘ DO WASZEGO WYMARZONEGO ŚLUBU

OPOWIEDŹCIE MI SWOJĄ HISTORIĘ. Zadzwońcie, napiszcie maila lub skorzystajcie z formularza kontaktowego, by nasze ścieżki się SPOTKAŁY.

SKONTAKTUJ SIĘ

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

DOŁĄCZ DO MNIE

Zaufajcie mi - ślub odczuwany wszystkimi zmysłami będzie dla Was i dla Waszych gości niesamowitym i wyjątkowym przeżyciem!

KONTAKT