Catering na wesele plenerowe lub w nietypowym miejscu

11 października, 2016

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych momentów w życiu, który wymaga dobrania wyjątkowego menu cateringowego. To właśnie na usługę cateringową taką jak menu weselne i alkohole para młoda wydaje prawie połowę swojego budżetu ślubnego. Dlatego w takiej sytuacji dobrze jest wybrać sprawdzony i profesjonalny catering na wesele plenerowe.

 

Catering na wesele Kraków, catering wesele plenerowe, catering wesele pod namiotem, firma cateringowa Kraków weselePHOTO FROM: HORECA SERVICE CATERING

Catering na wesele plenerowe

Szczególnie ważny jest wybór cateringu jeśli organizujesz wesele w plenerze lub w nietypowym miejscu. Jeżeli zatem chcesz dobrze wybrać firmę cateringową, która zarówno dostarczy pyszne menu weselne jak również zadba o profesjonalne zaplecze gastronomiczne i sprawdzony personel skontaktuj się z Winsa – Wedding Planners. Omówimy szczegóły przyjęcia i przedstawimy Ci ofertę współpracy z firmą cateringową, która jest naszym zaufanym partnerem. Zorganizujemy dla Ciebie próbne menu (degustacja potraw weselnych), dzięki czemu sprawdzisz czy kuchnia wybranego catering jest smaczna.

 

W zależności od tego, czy planujesz małe przyjęcie weselne w gronie najbliższych, czy całonocne wesele do białego rana, nasz konsultant ślubny zaoferuje odpowiednie miejsce na przyjęcie weselne w plenerze z doborem sprawdzonego, profesjonalnego cateringu. Zaaranżujemy niezapomniane i szykowne wesele z wyśmienitymi daniami kuchni polskiej i europejskiej. Zaproponuje menu na wesele dobrane do kulinarnych upodobań, stylu, pory roku a nawet odpowiednie do stosowanych diet (menu wegetariańskie na wesele, wegańskie, bezglutenowe etc).
 
W naszej ofercie proponujemy także oryginalne miejsca na organizacje wesela – na przykład spichlerz, tartak, winnica, romantyczny ogród, stodoła, jurta, muzeum.
 
Napisz do Winsa – Wedding Planners, aby poznać ofertę cateringu na wesele dostosowaną do Twoich życzeń i wybranego miejsca.

 
Catering na wesele Kraków, Catering na wesele plenerowe, Catering wesele pod namiotem,
 
 Catering na wesele Kraków, catering wesele plenerowe, catering wesele pod namiotem, firma cateringowa Kraków wesele
 
 Catering na wesele Kraków, catering na wesele plenerowe, catering wesele pod namiotem, firma cateringowa Kraków wesele
 
Catering na wesele Kraków, Catering wesele plenerowe, Catering wesele pod namiotem,PHOTO FROM: HORECA SERVICE CATERING

Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Winsa Wedding Planner
www.winsa.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT