Dekoracje to sposób, aby nadać kształt marzeniom o odmiennej rzeczywistości. To także sposób, aby codziennym wnętrzom nadać wyjątkowy blask. Unikalną oprawę na jeden wieczór lub wiele lat.”

– czytamy na stronie Artzise.pl

 

Poznańska firma Artzise zajmuje się nietypowymi dekoracjami ślubnymi i weselnymi oraz tworzy indywidualne aranżacje plastyczne wszelkiego rodzaju przestrzeni. Są to niezwykle wytworne rozwiązanie scenograficzne, dopasowane indywidualnie do klienta i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

 
Dekoracje Ślubne, Dekoracje Weselne, Stylizacje Ślubne, Dekoracje Artzise, Aranżacje Ślubne, Pracownia Ślubna, Dekoracje Kościoła, Wystrój Kościoła, Dekoracje Sali, Dekoracja Stołów na Wesele, Wystrój Sali, Dekoracje Kwiatowe, Przyjęcie Weselne, Organizacja Ślubów i Wesel, Śluby Ekskluzywne, Wesela Ekskluzywne, Ekskluzywne Dekoracje Weselne, Śluby Międzynarodowe, Ślub z Motywem Przewodnim, Śluby Tematyczne, Ślub w Krakowie, Winsa Agencja Ślubna, Konsultanci Ślubni, Ślub z Konsultantem Ślubnym, Wesele z Konsultantem Ślubnym, Blog Ślubny, Blog o Ślubach, Inspiracje Ślubne, Wyjątkowy Ślub
Fot. www.artsize.pl

 

Takie ciekawe elementy dekoracyjne, w połączeniu z żywymi kwiatami i światłem tworzą spektakularne scenografie. Cieszę się, że coraz więcej inspirujących pomysłów na wyjątkowe aranżacje ślubne rodzi się w Polsce.
 
Dzięki każdym wyjątkowym dekoracjom ślubnym, estetycznie dobranym w najdrobniejszym szczególe, uroczyste chwile przeżywa się jeszcze bardziej szczególnie. A cudowna atmosfera ślub i przyjęcia weselnego trwa w pamięci dłużej.  Jest również bliższa sercu. 
 
A czy Wy już wybraliście swoją unikalną scenografię ślubną? Pamiętajcie, że jestem tutaj by chętnie Wam doradzić i podzielić się swoją wiedzą. Moja Agencja Ślubna Winsa współpracuje z najlepszymi florystami i dekoratorami, tak by stworzyć dla par młodych najpiękniejsze tło ślubu i wesela jakie sobie tylko wymarzą.
 
Otwórzcie się na więcej możliwości!


Be Inspired by Winsa,

Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT