WEDDING PLANNER W POLSCE – POZNAJ OPINIE PAR MŁODYCH

27 października, 2020

WEDDING PLANNER W POLSCE – DLATEGO WARTO ZATRUDNIĆ KONSULTANTA ŚLUBNEGO

Dlaczego warto zatrudnić konsultanta ślubnego? To pytanie często zadają sobie przyszli nowożeńcy, zwłaszcza przed rozpoczęciem przygotowań do uroczystości. A odpowiedź na to najlepiej znają już małżeństwa, których ślub odbył się na najwyższym poziomie, pozostawiając w pamięci wszystkich uczestników tego wielkiego wydarzenia najcieplejsze, wyjątkowe i wzruszające wspomnienia. Szukasz “Wedding Planner w Polsce”? – sprawdź opinie par młodych, którym pomogłam w organizacji ślubu jako Wedding Planner.

ŚLUB W POLSCE – KAŻDA PARA MA SWOJĄ WŁASNĄ HISTORIĘ

Każda para młoda ma własną historię miłosną i powody, by organizować ślub samodzielnie lub szukać pomocy w tym zakresie u konsultanta ślubnego. Zatem, dlaczego warto zatrudnić konsultanta ślubnego? To pytanie postanowiłam zadać kilku moim parom młodym, którym jako Wedding Planner pomagałam w organizacji ślubu i wesela. A oto co mi powiedzieli czy też napisali po uroczystości.

 

GOSIA I ANTEK – POLSKO WŁOSKI ŚLUB W KRAKOWIE

Wedding Planner Kraków opinie:

“Dostaliśmy nowe, świeże pomysły dokładnie pasujące do stylu naszego wesela”

Dlaczego warto zatrudnić wedding plannera, wedding planner Krakow opinie, najlepszy wedding planner w Krakowie, Wesele w Krakowie, Pomysły na wesele, Agencja Kreatywna

PHOTO BY: ANDREA CALVANO

Gosia i Antek zdecydowali się skontaktować z konsultantem ślubnym jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań. Zdali sobie sprawę, że będąc bardzo zajęci służbowymi obowiązkami, nie poradzą sobie sami z tak ważnym zadaniem. Dlatego też zdecydowali się przenieść tę ogromną pracę na czyjeś silne i profesjonalne barki.

„Bardzo chcieliśmy zrobić piękny, bogaty ślub w niezapomniane wrażenia dla naszych gości. Zależało nam na tym, aby nasz ślub zapamiętali goście jako radosne wydarzenie z wieloma miłymi niespodziankami w postaci ciekawych występów i rozrywki. Przyszliśmy do agencji ślubnej Winsa po nowe, świeże pomysły. I znaleźliśmy ich tam pod dostatkiem! Dorota Nowakowska była naszym osobistym konsultantem ślubnym i pomogła nam wybrać spośród znanych nam już rozrywek dokładnie te, które naprawdę pasują do stylu naszego wesela. Wszystko, co musieliśmy zrobić, to cieszyć się procesem przygotowania, wybierać spośród najlepszych podwykonawców – i to było takie miłe! Wszyscy nasi goście byli absolutnie zachwyceni. Nie tylko młodzi ludzie, ale także przyjaciele rodziców.”

SYLWIA I MANFRED – POLSKO FRANCUSKI ŚLUB W POLSCE

“Mogliśmy zorganizować wesele międzynarodowe z połączeniem odmiennych tradycji rodzinnych i kulturowych”

Wesele w Pałacu Goetzów, Konsultant ślubny z doświadczeniem, ślub międzynarodowy, opinie o konsultancie ślubnym

PHOTO BY: KATARZYNA-GABRIELA.PL

Sylwia i Manfred, już od samych zaręczyn było dla nich jasne, że sami nie poradzą sobie z tak przytłaczającym zadaniem jak organizacja wesela międzynarodowego i odmiennie kulturowego. Będzie to kosztować ich dużo nerwów, a doskonały wynik nie jest gwarantowany.

Wesele międzynarodowe, kulturowe to w planowaniu taki ogromny stres, zwłaszcza jeśli coś pójdzie nie tak lub nie właściwie połączy się tradycje rodzin pochodzących z różnych kultur. W krytycznych sytuacjach siły wyższej bylibyśmy całkowicie zagubieni i nie wiedzielibyśmy, co robić. Więc po prostu potrzebowaliśmy agencji ślubnej do współpracy. Osoby, która wzięłaby na siebie cały proces organizacji ślubu i wdrażania wszystkich ciekawych, nowych pomysłów. Tak trafiliśmy pod skrzydła Doroty Nowakowskiej. Od razu obdarzyliśmy zaufaniem Dorotę. Dała nam wiele nowych pomysłów i przydatnych wskazówek dotyczących planowania oraz wysłuchała naszych życzeń i bardzo delikatnie wpłaciła elementy naszych rodzinnych kultur w koncepcję obchodów naszej uroczystości. Wiedziała jak przygotować menu ślubne i jakie słodkości wybrać by zaspokoić pragnienia kulinarne różnych osób. Bliskie jej były tematy związane z zapewnieniem odpowiedniej komunikacji dla osób przyjeżdżających z za granicy, w tym zadbanie o ich noclegi, transport, dostęp do atrakcji ślubnych i turystycznych. Pomogła nam ustalić priorytety w wydawaniu pieniędzy i prawidłowo zaplanować wydatki. Dlaczego warto zatrudnić konsultanta ślubnego? Z pomocą Doroty nasz ślub okazał się najpiękniejszy na świecie!”

Zobacz ślub polsko – francuski Sylwii i Manfreda w Pałacu Goetz

SOREL I PAUL – ZNANA AMERYKAŃSKA PARA, KTÓRA MARZYŁA O TRADYCYJNYM ŚLUBIE W KOŚCIELE W POLSCE

 

“Historia o pięknej, niekończącej się miłości. Miłości tak silnej i szczerej, że ślub stał się standardem stylu i został umieszczony na stronach Magazynu Wesele

Dlaczego warto zatrudnić konsultanta ślubnego, konsultant ślubny Krakow opinie, ślub kameralny, ślub znanych osób, ślub polsko - amerykański, ślub kościelny w Krakowie

PHOTO BY: PAWEŁ SAROTA PHOTOGRAPHY

Sorel i Paul Ona – piękna, amerykańska aktorka Sorel Carradine pochodząca z bardzo znanej aktorskiej dynastii Hollywood, do której kilka razy trafiła statuetka Oskara. On znakomity reżyserem filmowym Paul Kowalski, który choć urodził się w Anglii i dorastał w Afryce, Azji oraz w Stanach Zjednoczonych, to czuje się przede wszystkim Polakiem. I ich historia o pięknej, niekończącej się miłości. Miłości tak silnej i szczerej, że para postanowiła, iż pobierze się dwa razy – w Kalifornii oraz w Krakowie. Obie uroczystości miały odbyć się w bardzo niewielkim odstępie czasowym. Ważne dla pary młodej było by obie ceremonie różniły się od siebie, ale by były bardzo emocjonujące i gromadziły najbliższą rodzinę oraz najlepszych przyjaciół. W Kalifornii para zdecydowała się na styl staro kalifornijski. Natomiast w Krakowie parze bardzo zależało na tradycyjnym ślubie kościelnym i kameralnym przyjęciu weselnym w stylowym, historycznym miejscu. Para chciała także by ich bliscy i przyjaciele (znani na świecie aktorzy i artyści) mogli w spokoju i ciszy świętować z nimi te wyjątkowe chwile.

„Jesteśmy przekonani, że nawet gdy gości jest bardzo mało, warto zwrócić się o pomoc do Konsultanta Ślubnego. Profesjonaliści w tej dziedzinie mają możliwości i pomysły, które mogą zmienić lub uszlachetnić każdą uroczystość w taki sposób by była zaprojektowana z klasą i przynosiła luksusowe wrażenia. Dorota Nowakowska wypełniła naszą uroczystość wieloma subtelnymi i ważnymi szczegółami związanymi z polskimi tradycjami ślubnymi i z Krakowem. Zadbała o to by dobierane wszystkie detale ślubne były nieprzypadkowe a wywierały wpływ na zmysły. Było to dla nas ważne, by w ten sposób podkreślić naszą miłość, autentyczność i emocjonującą artystyczność naszych dusz. Wszystko udało się znakomicie!  Miło było też przeczytać, że nasz ślub stał się został umieszczony na stronach Magazynu Wesele. Wszystko to jest oczywiście bardzo przyjemne, a uczucie ślubnej euforii nadal nas nie opuszcza! Dziękujemy Dorocie Nowakowskiej za to piękno i wyjątkowość. To prawdziwy anioł stróż! Nie wyobrażamy sobie lepszej wedding plannerki do współpracy przy organizacji naszego ślubu”.

Zobacz ślub Sorel i Paula w Magazynie Wesele

DOMINIKA I MARCIN – PARA Z WIELKIEJ BRYTANII I ICH ŚLUB ORGANIZOWANY NA ODLEGŁOŚĆ

“Ślub okazał się jeszcze lepszy, niż mogliśmy sobie wyobrazić, wiele pomysłów przeniosło nasze wesele na wyższy poziom!”

Pałac Goetzów Wesele, Wesele z konsultantem ślubnym, najlepsza agencja ślubna, wesele kreatywne z pomysłami

Dominika i Marcin mieszkają w Wielkiej Brytanii i postanowili świętować ślub w Krakowie. Para powierzyła organizację ślubu mojej agencji ślubnej.

„Wiedzieliśmy, że trudno byłoby nam zorganizować ślub na odległość bez dodatkowego wsparcia. Zwłaszcza z Londynu! Nie mieliśmy w planie przyjeżdżać do Krakowa za każdym razem, żeby zobaczyć miejsce na wesele, posłuchać zespołu muzycznego czy wybrać kwiaty. Nie chcieliśmy też przerzucać tych wszystkich zmartwień na naszych rodziców, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nigdy wcześniej czegoś takiego nie robili. Zresztą wydaje nam się, że przyjaciele i rodzice również powinni odpoczywać i bawić się, a nie podążać za ciągłymi prośbami i instrukcjami.

Nasz ślub okazał się jeszcze lepszy, niż mogliśmy sobie wyobrazić, ponieważ wiele pomysłów po prostu nie przyszło nam do głowy! A te pomysły przeniosły nasze wesele na zupełnie nowy poziom. Dlatego warto zatrudnić konsultanta ślubnego! Nie możemy sobie nawet wyobrazić, jak sami zorganizowalibyśmy ślub kościelny w plenerze, szukalibyśmy rozrywki dla naszych gości czy też zadbalibyśmy o transport dla gości. Sami długo musielibyśmy się zastanawiać, co można by zorganizować na naszym weselu. Ale okazało się, że wystarczy wiedzieć jakie są możliwości, gdzie ich szukać i jak to zrobić! Zwracając się do Doroty, otrzymaliśmy możliwość komunikowania się i otrzymywania rekomendacji od fantastycznych osób z branży ślubnej. Uchroniło nas to przed błędami. Korzystając z pomocy Doroty Nowakowskiej byliśmy pewni, że wszystko będzie zorganizowane na najwyższym poziomie”.

KSENIA I NICK – PEWNOŚĆ, ŻE ICH “DESTINATION WEDDING” W POLSCE BĘDZIE PROFESJONALNIE ZORGANIZOWANY

 

“Nie musisz się o nic martwić, aby mieć pewność, że wielki dzień ślubu będzie piękny i perfekcyjnie zorganizowany

Dlaczego warto zatrudnić konsultanta ślubnego, ślub międzynarodowy, ślub w Polsce, najlepsi konsultanci ślubni opinie

PHOTO BY: PIECZKO PIETRAS PHOTOGRAPHY

Ksenia i Nick mieszkają w Kanadzie. Gdy tylko zaczęli planować swój ślub, od razu wiedzieli, że chcą by ich uroczystość odbyła się w Polsce, skąd pochodzi Kseni rodzina. Marzyli o ślubie i weselu w pięknym zabytkowym miejscu, w którym ich bliscy i przyjaciele mieszający w różnych zakątkach świata, mogliby się spotkać. Chcieli, aby goście przeżyli niesamowite doświadczenie w bliskości z polską tradycją ślubną oraz mogli zrelaksować się i cieszyć życiem!

„Wiedząc z doświadczenia, że planowanie ślubu na odległość może być trudnym zadaniem, postanowiliśmy z Nickiem skontaktować się profesjonalną agencją ślubną w Polsce. Pamiętam, że rozmawialiśmy z kilkoma konsultantami ślubnymi, ale moment, w którym się połączyliśmy w rozmowie z Dorotą Nowakowską, był magiczny. Dorota natychmiast zanurzyła się w nasze marzenia i była w stanie przebić się przez wszystkie nasze myśli i wyciągnąć dokładnie to, co chcieliśmy powiedzieć i o co zapytać. To było dla nas ważne by wybrać do współpracy osobę, z którą będziemy się dobrze rozumieć. Dorota zapoznała nas z tradycjami polskiego wesela i zaprezentowała miejsca na wesele i ślub zgodne z naszymi marzeniami. Zapoznała nas z prawdziwymi profesjonalistami z branży ślubnej, których mogliśmy zatrudnić do realizacji naszego ślubu. Przedstawiła też kilka wizualizacji naszego śluby uwzględniając dekoracje w wybranej przez nas kolorystyce i stylu. To było coś wspaniałego – mogliśmy od razu pogrążyć się w bajce, w niezwykłym pięknie, widzieliśmy już obraz naszego dnia ślubu jako całość! To niesamowita przyjemnie wiedzieć, że nie musisz się o nic martwić, aby mieć pewność, że wielki dzień ślubu będzie piękny i perfekcyjnie zorganizowany. W dzień ślubu byliśmy naprawdę szczęśliwi. Dzielili z nami naszą radość ludzie, których najbardziej kochamy. Dzięki współpracy z Dorotą sprawiliśmy, że nasza historia miłosna została opowiedziana w taki sposób, by była ekskluzywna, unikatowa i dotykała polskiej tradycji. Wrażenia jakie my i nasi goście zapamiętaliśmy z tego pięknego dnia są cudowne! Dziękujemy.

CARA I JACK – AMERYKAŃSKA PARA MŁODA I ICH PIĘKNY ŚLUB W KOPALNI SOLI “WIELICZKA”

 

“Planowanie ślubu wartego pół miliona złotych – tutaj liczyły się luksusowe wrażenia i nie było mowy o żadnych błędach”

Kreatywna Agencja ślubna, Pomusłowy Wedding Planner, Luksusowe wesele w Polsce, najlepsi konsultanci ślubny w Polsce

PHOTO BY: ZUZANNA KONDZIOŁKA

Cara i Jack marzyli o luksusowym weselu w Krakowie. Uroczystości takiej, która będzie opowiadać historię ich miłości w sposób artystyczny, oryginalny i ponadczasowy. Zależało im, także aby dostarczyć ich gościom takich luksusowych wrażeń i doświadczeń, które będą unikalne i nieuchwytne jak w żadnym innym czasie i miejscu. Dlatego bardzo ważne było dla nich wybranie odpowiedniego, wyjątkowego miejsca na ślub i wesele.

„Oboje pochodzimy ze Stanów Zjednoczonych i ze względu na nasze zawody nie mogliśmy przylecieć do Polski aż do tygodnia przed wybraną datą naszego ślubu. Było dla nas zatem bardzo ważne by do współpracy przy organizacji ślubu zatrudnić profesjonalnego konsultanta ślubnego, który w sposób perfekcyjny zadba o wszystkie szczegóły naszego 3 dniowego wydarzenia i pomoże nam wybrać idealnych podwykonawców. Planowaliśmy ślub warty pół miliona złotych, tutaj nie było mowy o żadnych błędach czy improwizacjach. A poprzeczkę postawiliśmy bardzo wysoko. Chcieliśmy, aby Kopalnia Soli w Wieliczce, którą wybraliśmy na miejsce ślubu i wesela, była na kilka godzin naszym podziemnym, magicznym światem pełnym zmysłowych doznać. Pragnęliśmy widzieć, słyszeć, dotykać, smakować i czuć wszystko w tak intensywny sposób by wzbudzało to prawdziwe emocje w nas i u naszych bliskich. Do realizacji naszych marzeń i wizji wybraliśmy Dorotę Nowakowska i jej agencję ślubną Winsa. Był to nasz świadomy wybór bo polecany przez nasze zaufane i znane osoby, z którymi Dorota wcześniej współpracowała w prestiżowych hotelach w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Możemy śmiało napisać, że efekty naszej współpracy z Dorotą przerosły nasze oczekiwania. Projekty wizualne, koncepcje stylistyczne i pomysły jakie dla nas przygotowywała były spektakularne. Wymienić tutaj można kilka szczegółów, choć było ich znacznie więcej. Do aranżacji i transformacji komory w Kopalni Soli były wykorzystane drzewa herbaciane, które można było sprowadzić tylko z Kalifornii lub z Dubaju. Przy montażu dekoracji pracowało ponad 30 florystów i inżynierów światła i dźwięku. Do transporty dekoracji, mebli, perskich dywanów wykorzystywane były wszystkie 3 szyby górnicze. Na naszym ślubie zagrali dwaj znakomici DJe nominowani kilkukrotnie do międzynarodowej nagrody Grammy Award. Mogliśmy delektować się jednym z najlepszych francuskich szampanów na świecie Dom Perignon.

Patrząc na zdjęcia ze ślubu i mając w sercu atmosferę naszego dnia, aż trudno uwierzyć, że planowanie naszego wesele odbywało się tylko zdalnie za pośrednictwem wideokonferencji, rozmów telefonicznych, e-maili i programu do planowania. To niesamowite w jaki sposób Dorota opowiedziała naszą historię miłosną. Każdy szczegół odzwierciedlał nas! Nasi goście przeżyli wspaniałe doświadczenie, które rozbudziło wszystkie zmysły. To było genialne! Dziękujemy za każdy dotyk miłości, który został włożony przez Dorotę w planowanie naszego dnia”.

Zobacz jak wyglądał luksusowy ślub Cara i Jacka w Kopalni Soli w Wieliczce

Jak można przeczytać każda para ma swoją własną, autentyczną historię. Te historie poruszają mnie każdego dnia, inspirują do robienia więcej z każdym planowanym wydarzeniem. Uwielbiam patrzeć jak moje pary młode są otoczeni w dniu ślubu przez ludzi, których najbardziej kochają, i jak są w tym ważnym dniu szczęśliwi. Nie mogę powstrzymać się od myśli, że mam pracę, która pozwala mi tworzyć wyjątkowe chwile w życiu ludzi i naprawdę wpływać na ich historię w cudowny i niesamowity sposób.

Pozdrawiam Serdecznie,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.dorotanowakowska.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT