Wybór męskiego garnituru na ślub i wesele stanowi niewątpliwie bardzo ważną i trudną decyzję. Warto jednak podkreślić, że jest w Polsce wiele polskich i zagranicznych marek, których bogate oferty z pewnością umożliwiają wybór idealnego garnituru. Dodatkowo, dla mężczyzn, którzy chcą uszyć garnitur na ślub i wesele, poniżej podaję kilka cenionych pracowni krawieckich i atelie.

 

Garnitur na ślub i wesele – gdzie kupić?

Zastanawiasz się, od czego rozpocząć poszukiwania idealnego garnituru do ślubu? Poniżej podpowiadam jakie marki oferują eleganckie i nowoczesne garnitury.

Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitur do ślubu 2018, Ubiór dla Pana Młodego, Modny Pan Młody, Trendy ślubne 2018
 PHOTO BY: JOSE VILLA PHOTOGRAPHY
 
Marki posiadające w ofercie garnitury ślubne:

 

·        Bytom

 

To polska marka obecna na rynku od 1945 roku. Dlatego też, jeśli kupisz garnitur do ślubu właśnie tej marki, możesz mieć pewność, że będzie on uszyty z niezwykłą starannością i dbałością o jakość, które bazują na wieloletniej tradycji męskiego krawiectwa.

Ceny garniturów: 400-1800 zł

Bytom Garnitur do ślubu, Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitury ślubne, Ubiór Pana Młodego, Modny Pan Młody, Pan Młody -Trendy Ślubne 2018Bytom Garnitur do ślubu, Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitury ślubne, Ubiór Pana Młodego, Modny Pan Młody, Pan Młody -Trendy Ślubne 2018PHOTOS FROM: BYTOM.COM.PL

 

 

·         Vistula

 

Vistula to kolejna marka, w której z łatwością dokonasz zakupu trzyczęściowego garnituru do ślubu. Granatowy, z białą koszulą i eleganckimi dodatkami świetnie sprawdzi się w tym ważnym dniu. W ofercie marki dostępne są różne odcienie granatu, a dla podkreślenia szczególnego szyku i wyrafinowania znajdą się również smokingi oraz fraki.

Ceny garniturów: 500-2000 zł

Vistula Garnitur do ślubu, Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitury ślubne, Ubiór Pana Młodego, Modny Pan Młody, Pan Młody -Trendy Ślubne 2018

Vistula Garnitur do ślubu, Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitury ślubne, Ubiór Pana Młodego, Modny Pan Młody, Pan Młody -Trendy Ślubne 2018
 
PHOTOS FROM: VISTULA.PL
 

 

·        Próchnik

 

Próchnik to również polska marka – tym razem działająca na rynku od 1948 roku. Również tutaj przyszły pan młody znajdzie kolekcje garniturów, które idealnie sprawdzą się na ślubie. Klasyczna elegancja czy nowoczesna ekstrawagancja? Wybierz odpowiedni do swojej budowy oraz stylu garnitur męski na ślub, który sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ceny garniturów: 400-1800 zł

Próchnik Garnitur do ślubu, Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitury ślubne, Ubiór Pana Młodego, Modny Pan Młody, Pan Młody -Trendy Ślubne 2018

 

 

Próchnik Garnitur do ślubu, Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitury ślubne, Ubiór Pana Młodego, Modny Pan Młody, Pan Młody -Trendy Ślubne 2018
PHOTOS FROM: PROCHNIK.COM
 

 

·         Recman

 

To kolejne miejsce, w którym kupicie zarówno garnitury klasyczne, o ponadczasowym fasonie, jak również nowoczesne – taliowane. Modele wykonane są z wysokogatunkowych tkanin z dobrym wykończeniem. Recman to najtańszy sklep, w którym można kupić garnitur na ślub.

Ceny garniturów: 400-1000 zł

·         Hugo Boss

 

Kupując garnitur na ślub marki Hugo Boss ma się pewność, że będzie to jakość na miarę skali światowej. Marka jest ceniona za dobre jakościowo, klasyczne garnitury, które świetnie sprawdzą się na wyjątkowe okazje.

Ceny garniturów: 1700-3000 zł

Hugo Boss Garnitur do ślubu, Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitury ślubne, Ubiór Pana Młodego, Modny Pan Młody, Pan Młody -Trendy Ślubne 2018

Hugo Boss Garnitur do ślubu, Garnitur na ślub i wesele gdzie kupić, Garnitury ślubne, Ubiór Pana Młodego, Modny Pan Młody, Pan Młody -Trendy Ślubne 2018
PHOTOS FROM: HUGOBOSS.COM

 

·        Giacomo Conti

 

Kupując garnitur na ślub i wesele marki Giacomo Conti masz pewność, że jest on wyszywany w Polsce z tkanin pochodzących od renomowanych europejskich producentów. W ofercie marki znajdują się zarówno garnitury klasyczne, jak i współczesne, z nutką dyskretnej elegancji.

Ceny garniturów: 600-1600 zł

·        ZACK ROMAN

 

To polska marka idealna dla gentlemanów. Dlatego jeśli szukasz garnituru wykonanego z dobrej jakości wełny pochodzącej z Włoch lub Anglii, to warto zapoznać się z ofertą marki.

Ceny garniturów: 1500-2500 zł

Żaden garnitur nie leży idealnie! Co robić?

 

Jeśli odwiedziliście już wiele salonów i żaden z garniturów nie leżał idealnie, to warto pomyśleć o garniturze do ślubu na miarę. Szycie jest aktualnie bardzo popularne, gdyż ma wiele zalet m.in. potrafi ukryć mankamenty budowy oraz podkreślić jej zalety, co niewątpliwie jest ważne w dniu ślubu i wesela.

Poniżej kilka miejsc, w którym uszyją idealnie dobrany garnitur na ślub i wesele.

 

 

Szycie na miarę – Poznań: TAILORCRAFTS, Buczyński  
 
Trzymam kciuki za trafne wybory! A jeśli chcielibyście poczytać więcej o modzie na ślub dla Pana Młodego  to polecam mój wcześniejszy artykuł: Modny Pan Młody.

Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl

 
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Ja polecam najbardziej udanie się do dobrej pracowni krawieckiej i poproszenie o uszycie na miarę garnitury, w końcu to szczególny dzień w życiu faceta. Ja sobie nie wyobrażam wystąpienia na swoim ślubie w innym garniturze niż tym szytym na miarę. Jak ktoś nie wie gdzie się udać, to jeśli mieszka w Krakowie, to gorąco polecam atelier Vratelli.

Świetny wpis. Akurat szukamy z narzeczonym garnituru dla niego, więc wpis bardzo nam pomoże.

Świetny wpis. Akurat szukamy z narzeczonym garnituru dla niego, więc wpis bardzo nam pomoże

ADD A COMMENT