Jak zakończyć wesele z klasą – czy już zastanawialiście się nad tym? W popkulturze funkcjonuje powiedzenie: „nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy”. Jeżeli chodzi o użycie go w kontekście przyjęcia weselnego, pokuszę się o małą modyfikację: „ważne jak się zaczyna i ważne jak się kończy”. Przygotowałam dla Was zestawienie kilku pomysłów, jak niezapominanie zakończyć przyjęcie weselne. 

 Pierwszy taniec, konfetti, Atrakcje dla gości, wesele z pomysłem, wesele z klasą, jak zakończyć weselePHOTO FROM: BOHO-WEDDINGS.COM

 

Fajerwerki – klasycznie i z klasą

Fajerwerki na weselu królują od dawna. Jednak dobrze przygotowany spektakl może być ukoronowaniem niejednego przyjęcia. Niezależnie od stylu, w jaki chcecie urządzić przyjęcie, klasyka w postaci fajerwerków zawsze się obroni. Wyobraźmy sobie taki obrazek: Panna Młoda, Pan Młody i ich goście wpatrzeni w niebo, gdzie migocze setka sztucznych ogni. Magiczna chwila, magiczny czas, z którego na pewno powstaną piękne zdjęcia.
 Pokaz sztucznych ogni, Fajerwerki, sztuczne ognie, jak zakończyć wesele z klasą, zakończenie wesela pomysły
PHOTO FROM: PAULJOHNSONPHOTO.COM

 

Wypuszczenie lampionów w niebo

Czy jest coś bardziej romantycznego? Para Młoda przygotowuje lampion, wymyśla życzenie i puszcza go wysoko w niebo. Każdy z gości otrzymuje lampion, do którego może przyczepić własne życzenia dla Nowożeńców a następnie wypuszcza go, a ten leci wysoko pośród gwiazdy. Niebo zapełnione kolorowymi lampionami wygląda bardzo romantycznie. Weselne lampiony to świetna atrakcja, która zostanie w pamięci gości na długo, a zdjęcia zrobione na tle lampionów wyjdą wyjątkowo i będą wieczną pamiątką.
 

Weselny pokaz sztuki barmańskiej

Dla tych, którzy nie widzieli takiego pokazu, idea może wydawać się dość nudna. Jednak nic bardziej mylnego pokaz profesjonalnych barmanów ma niewiele wspólnego z podrzucaniem butelka, jaki widzimy na tanich filmach. Wirujące szklanki, latające shakery, żonglerka i wiele trików, które w finale kończą się pysznymi drinkami, rozbawią gości do żywego. Profesjonalne pokazy są bardzo widowiskowe i oryginalne. Zdarza się, że barmani wzbogacają je elementami pirotechnicznymi, które stanowią dodatkową atrakcję. Po zakończeniu pokazu, goście nie tylko mogą spróbować różnych drinków, ale także sami pod okiem barmana je przyrządzić. 
 

Pierwszy – ostatni taniec i wybuchowy balon z konfetti

To połączenie idealne. Kiedy Para Młoda rozpoczyna zabawę swoim pierwszym tańcem, często jest stremowana i pomimo wielu prób nie jest zadowolona z efektu. Pierwszy – ostatni taniec jest zupełnie inni. Młoda Para jest zrelaksowana i pozbawiona stresu. Połączenie tańca z wybuchowym balonem z konfetti jest wprost do tego stworzona. Kula balonowa podwieszona pod sufitem, na środku parkietu jest wypełniona konfetti. Kiedy Para Młoda tańczy, za pomocą elektrycznego zapalnika przebija się balon i na Nowożeńców spadają dziesiątki kolorowych konfetti. Wszystko tworzy niebanalną otoczkę, wprost idealnie nadającą się do zdjęć. Moim zdaniem jeden z najciekawszych pomysłów na to jak zakończyć wesele z klasą.
 

Fireshow czyli pokazy ognia

 Fireshow, Pokaz Ognia, Teatr Ogni, Atrakcje weselne, jak zakończyć wesele z klasą, zakończenie wesela pomysły, inspiracje ślubnePHOTO FROM: FACEBOOK.PL/GRUPA.OGNIA

 
Fireshow to niezwykle widowiskowy taniec z ogniem. Artyści wykonujący pokaz łączą elementy tańca klasycznego z nowoczesnym, a czasami nawet z tańcem brzucha. W niektórych układach znajdziemy także elementy akrobatyczne czy pantomimę. Wszystko w otoczeniu specjalnie przygotowanych strojów, odpowiednio dobranej muzyki i napisanej historii. Taki pokaz jest bardzo efektowny i na pewno zostanie we wspomnieniach gości na długo.
 
A jaki wy macie pomysł na to jak zakończyć wesele z klasą? Chętnie poznam szczegóły.
 
Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Jak sobie przypomnę moje piękne wesele w Hotelu Groman, to naprawdę chciałabym to przeżyć jeszcze raz. Przepięknie tam było, wielka sala, ogromny ogród w którym mieliśmy sesję zdjęciowa i wspaniałe jedzenie, zamowilismy jeszcze do menu stół rybny, gości byli zachwyceni

ADD A COMMENT