Królewski ślub księcia Harre’go i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Ceremonię zaplanowano na 19 maja 2018 r., która ma odbyć się w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Królewskim w Windsorze. W porównaniu do ślubu brata w Opactwie Westminsterskim, książę Harry wybrał bardziej kameralną uroczystość.

 

Królewski ślub Harre’go i Meghan, Jak będzie wyglądał ślub Harre’go i Meghan, Królewski ślub księcia Harre’go i Meghan Markle, Książę Harry i Meghan Markle ślub, Suknia ślubna Meghan, Ślub syna księżnej DianyPHOTO FROM: HARPERSBAZAAR.COM, PHOTO BY: ALEXI LUBOMIRSKI

 

Jak będzie wyglądał ślub Harre’go i Meghan?


Ceremonia zaślubin będzie transmitowana z kaplicy na żywo. Następnie małżonkowie przejadą królewską karocą ulicami Londynu. Jest to zawsze bardzo emocjonalna chwila dla wszystkich mieszkańców oraz turystów przybywających licznie z całego świata na królewskie śluby. Po zakończonej uroczystości para młoda uda się wraz z zaproszonymi gośćmi na wesele do St. George’s Hall. Dodatkowo książęca para przygotowała także skromne przyjęcie dla najbliższej rodziny i przyjaciół.

 
Nie cichną liczne spekulacje w związku z książęcym ślubem

Królewski ślub księcia Harre’go i Meghan otoczony jest tajemnicą. Nie wszystkie szczegóły odnośnie królewskiego wydarzenia dekady są ujawnione. Wiele niewiadomych determinuje niekończące się dyskusje na temat szczegółów uroczystości. Największą tajemnicą jest oczywiście suknia panny młodej. Krąży w mediach wiele informacji, w związku z kreacją Meghan Markle, prawdopodobnie przyszła księżna wybrała dwie suknie ślubne, które najpóźniej zobaczymy w dniu ślubu.


Kto będzie druhną przyszłej księżnej?

Pojawiały się spekulacje, że wybór Meghan padnie na księżną Kate, jednak Markle wybrała swoją wieloletnią przyjaciółkę zamieszkała w Toronto Jessicę Mulroney. Kobiety poznały się na planie serialu „Siuts”. Jessica Mulroney jest stylistką i oddaną przyjaciółką Meghan.


Kto pojawi się na ślubie księcia Harre’go i Meghan Markle?

Lista gości podobnie, jak większość detali uroczystości budzi wiele kontrowersji. Już wiemy, że na ślub nie zaproszono najbliższej rodziny Meghan. Zgodnie z decyzją przyszłych małżonków nie będzie też czołowych polityków. Na liście gości zabrakło takich nazwisk jak prezydent USA Donald Trump, premier Wielkiej Brytanii Theresy May czy Michelle i Barack Obamowie.


Obecność księżnej Diany na ślubie syna

Książę Harry oświadczając się Meghan, wybrał pierścionek zaręczynowy z diamentem, pochodzącym z jednej z tiar królewskich należących do jego matki. Lady Diana nosiła tę tiarę podczas oficjalnej podróży do Australii w 1988 r.

Jednak to nie jedyny ukłon w stronę księżnej Diany. Symboliczna obecność księżnej Diany podczas ślubu syna zostanie podkreślona poprzez ślubną tiarę księżnej. Prawdopodobnie Meghan Markle będzie miała ją na głowie w tym ważnym dniu. Przywołana tiara, którą miała na sobie Diana w dniu ślubu z Karolem, jest w rodzinie Spencerów od pokoleń.


Gdzie nowożeńcy spędzą miesiąc miodowy?

Podróż poślubną nowożeńcy zaplanowali do miejsca, gdzie narodziła się ich miłość, czyli do Afryki, a dokładnie do Namibii. To właśnie tam Harry i Megan wybrali się na trzytygodniową podróż, gdzie rozkwitła ich miłość. Podczas podróży poślubnej małżonkowie wybiorą się na safari do rezerwatu przyrody, planują także odwiedzić plemię Himba, które jest ostatnim plemieniem w Afryce prowadzącym koczowniczy tryb życia. 
 
Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner

 

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT