Luksusowe wesele nie musi być związane z ogromnym kosztem. Jeśli zorganizujecie je z głową i należycie przyjrzycie się weselnemu budżetowi, może być nie tylko luksusowo, ale również na miarę waszego portfela. Oto 6 aspektów, którym warto się przyjrzeć – zapraszam do skorzystania z moich rad!

Jeśli luksusowe wesele, to również twoje marzenie, a niekoniecznie chcesz wydać na nie za dużo, to zobacz, na co zwrócić uwagę. Jest kilka trików, które wzięte pod uwagę z pewnością umożliwią ci organizację wesela z pompą, bez konieczności wydawania zbędnych pieniędzy!

 
 
Luksusowe wesele, Wesele marzeń, Ekskluzywny ślub i wesele, Organizacja wesele z klasą, Szampan na weselu, Owoce morza na weselu, Eleganckie wesele,
PHOTO FROM: STYLEMEPRETTY.COM
 

Luksusowe wesele – 6 aspektów, którym warto się przyjrzeć:

1.    Perfekcyjny wygląd


Luksusowy ślub wiąże się również z pięknym i eleganckim strojem panny młodej i pana młodego. Warto podkreślić, aby suknia ślubna panny młodej nie była wyzywająca, a garnitur pana młodego nie miał żadnych udziwnień. Na luksusowym weselu klasyczny ubiór będzie nie tylko najbardziej odpowiedni, ale również nie za drogi. Najczęściej to klasyka ustępuje nowym trendom, dlatego też prawdopodobnie uda wam się zaoszczędzić na tej części weselnego budżetu, a co za tym idzie, będziecie mogli wydać więcej na wesele z rozmachem.


2.    Kelnerzy z szampanem


W naszym kraju w dalszym ciągu kelnerzy roznoszący szampana kojarzą się z amerykańskim i luksusowym przyjęciem niczym z Hollywood. Dlatego też, jeśli dopytacie obsługi, czy również w przypadku waszego wesela możliwe jest, aby dwóch (to wystarczająca liczba) kelnerów serwowało szampana rozdając go wśród gości, z pewnością wzbudzicie wśród zgromadzonych poczucie dostatku i bogactwa. Nierzadko takie usługi nie są dodatkowo rozliczane.


3.    Wyjątkowy alkohol


Zatroszczcie się o to, aby na weselu pojawiły się przeróżne trunki. Możecie zorganizować specjalny drink bar, w którym oprócz nich pojawi się również księga z przepisami, jak wykonać poszczególne drinki. Do tego miarki, shaker i palemki. Troska o ich podniebienia z pewnością zostanie doceniona. Warto również pamiętać, aby przy zakupie alkoholu na wesele pamiętać, o ustaleniu możliwości zwrotu nieotwartych butelek oraz uzyskaniu rabatu przy zakupie dużej ilości – takie sposoby nie uszczuplą budżetu.
 

4.    Zakątek z owocami morza

Aby wesele było luksusowe tanim kosztem warto zredukować niektóre wydatki. Np. zamiast dodatkowych pater z ciastem warto przenieść ten koszt na morski zakątek. Sushi, ceviche, a może krewetki? To nie tylko pyszne trendy, które zapowiadają organizatorzy wesel na 2018, ale również coś, co sprawi, że wasza uroczystość będzie niezwykle elegancka. Owoce morza uchodzą za element każdego, luksusowego przyjęcia. 


5.    Uroczystość zgodna z trendami


Organizując luksusowy ślub i wesele w 2018 roku wyjątkowo sprzyjającym portfelowi jest trend minimalizmu. Szklane naczynia oraz wszelkie naturalne materiały i dekoracje wpiszą się idealnie w budżet, nie uszczuplając go. Szyszki, liście, gałęzie i trawy – to tylko niektóre z tych elementów, które będą królowały w 2018 roku. Dlatego, jeśli myślisz o luksusowym, eleganckim oraz modnym ślubie i weselu, to koniecznie zadbaj, aby pojawiły się także na waszej uroczystości.


6.    Zespół muzyczny


Z luksusowym weselem kojarzy się zespół, który odtworzy utwory muzyki klasycznej, bluesa bądź jazzu. Jeśli poszukacie zespołu odpowiednio wcześnie z pewnością nie będzie to znaczny wydatek. A gwarantuję wam, że taka oprawa muzyczna utkwi we wspomnieniach wszystkich gości na długo
.
 
 
Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl
 
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT