Jak zapowiada się nadchodzący sezon ślubny 2016? My już wiemy – to będzie świetny rok na wesela! Poznajcie 6 najmocniejszych trendów ślubnych na nadchodzący sezon przygotowanych przez Winsa – Agencja Ślubna! Ekscytujące nowe pomysły na dekoracje, kwiaty, suknie ślubne, kulinaria i wiele więcej.

 

Torty weselne 2016, ślubne trendy 2016, wesela stylowe 2016, Polakie śluby 2016
PHOTO FROM: ELEGANTWEDDINGINVITES.COM


 

Ostanie lata obfitowały w śluby, w których pary młode odzwierciedlały swoją wersję królewskiego ślubu. Teraz w 2016 roku pary młode będą chętnie kreować swój własny wizerunek ślubu, prezentujący kim są i jaka jest ich miłość. Dzień ślubu wypełni się osobistymi szczegółami i dobrą zabawą gości weselnych. Według Winsa – Agencja Ślubna ważnym elementem dekoracji ślubnych będzie jasne światło i metaliczne odcienie. Od pięknych żyrandoli, poprzez świece i żarówki do ciepłych i metalicznych odcieni obrusów i porcelany – w sezonie ślubnym 2016 śluby i wesela wypełnią się jasnym światłem.

 

Dekoracje ślubów i wesel, aranżacje kwiatowe 2016, ślub w kolorze białym 2016
PHOTO FROM: BRIDALGUIDE.COM

 

Dekoracje światłem na weselach, świace na weselu, aranżacje miejsc na wesele, wesele w plenerze, trendy ślubne 2016
PHOTO FROM: PINTEREST.COM

Konsultanci Ślubni Winsa wiedzą, że odpowiednie połączenie koloru, stylu i prostoty to podstawa wspaniałych ślubnych kompozycji kwiatowych szczególnie w 2016 roku. W bukietach ślubnych i aranżacjach kwiatowych na stołach zagoszczą świeże kwiaty zerwane prosto z ogrodu. Mieszanka dużych i małych kwiatów w więcej niż jednym kolorze skomponowana w nieregularnym kształcie nie tylko ożywi stylizację i nada jej “naturalnej romantycznej dzikości” ale też będzie przyjemniejsza dla budżetu ślubnego. Różnorodność kwiatów, ale spójny kolor to romantyczne Ombre – wspaniały florystyczny trend 2016, który wybiorą pary młode na wesela w romantycznym stylu. Niekonwencjonalne aranżacje bez kwiatów? Jak najbardziej trendy w 2016! Kwiaty nie są jedynym rozwiązaniem na aranżacje ślubne. Na stołach mogą pięknie prezentować się także drzewa, paprocie, dekoracyjne liście, zioła, owoce.

 

Trendy ślubne i weselne 2016, Dekoracje sali weselnych, dekoracje romantyczne wesele 2016, ślub w kolorze różowym, romantyczne kwiaty na ślub, organizacja ślubu i wesela
PHOTO FROM: WEDDINGSBYLILLY.COM

 

Trendy kwiatowe śluby 2016, dekoracja sal weselnych modna 2016, inspiracje weselne 2016, organizacja ślubów i wesele
PHOTO FROM: BRIDALGUIDE.COM

 

Trendy weselne 2016, trendy ślubne 2016, unikalne dekoracje ślubne 2016
PHOTO FROM PINTEREST.COM

Suknie Ślubne

 

Wspólnie z Winsa – Agencja Ślubna zaglądamy na wybiegi do Paryża, Mediolanu, Londynu, Barcelony i Nowego Jorku i z wszystkich kolekcji wyłaniamy najgorętsze tendencje, którym warto się przyjrzeć.

 

Wytłaczane w koronce dekolty, kwiatowe aplikacje w 3D to detale sukni ślubnych, które wszystkie panny młode 2016 będą uwielbiać. Koronkowe aplikacje kwiatowe będą zawsze ponadczasowe, jednakże teraz te ozdoby prezentowane w trójwymiarze sprawią, że romantyczne suknie ślubne wyglądać będą coraz bardziej nowocześnie. Te niesamowite teksturowane ozdoby przeniosą suknie do życia. Powrócą także suknie ślubne w stylu A-line i Prinsessa. To fasony, wytworne, gdzie gorset sukni przylega do ciała, natomiast dół jest rozszerzony. Dzięki temu suknie ślubne w tych fasonach pasują do różnych figur. Długości – Tea sukien ślubnych, czyli do połowy łydki, będzie dokonywać przełomu 2016. Takie suknie ślubne idealnie podkreślą stylizacje ślubne Panien Młodych, które inspirują lata 50-te. Odważne suknie ślubne z dekoltem i plecami pełnymi iluzji. Aplikacje koronkowe pokrywają wszystko to co powinno być niewidoczne a pozostałe fragmenty sukni są przezroczyste. Ten modny Hollywood trend jest tylko wówczas piękny, gdy taka suknia ślubna prezentuje się gustownie.

 

PHOTO FROM: PRONOVIAS.COM; SUKNIE ŚLUBNE PRONOVIAS 2016

 

PHOTO FROM: BRIDES.COM; SUKNIE ŚLUBNE ANGEL SANCHEZ 2016

 

PHOTO FROM: BRIDES.COM; SUKNIE ŚLUBNE REEM ACRA 2016

 

PHOTO FROM: BRIDES.COM; SUKNIE ŚLUBNE JENNY PACKHAM 2016

 

PHOTO FROM: BRIDES.COM; SUKNIE ŚLUBNE OSCAR DE LA RENTE 2016

 

PHOTO FROM: BRIDES.COM; SUKNIE ŚLUBNE CAROLINA HERRERA 2016

Zaproszenia ślubne, winietki, menu i inne materiały graficzne.


Piękną oprawę graficzną wesel 2016 reprezentują opieczętowane i tłoczone folią napisy na srebro, miedź i złoto oraz lśniące papiery, na których wydrukowane zostaną zaproszenia ślubne czy też winietki i menu. Niestandardowa czcionka, rysunek, osobiste monogramy – wszystko wykonane ręcznie przez parę młodą będzie niesamowicie trendy w 2016 roku. Poprzez tak wykonane zaproszenia ślubne i inne materiały graficzne pary będą chciały zaprezentować siebie i swoją miłość oraz podzielić się czymś specjalnym ze swoimi bliskimi.

 

PHOTO FROM PINTEREST.COM

Inspiracje kulinarne

 

Aranżacja miejsca przyjęcia weselnego z użyciem stołów długich bankietowych sprawi, że obiad ślubny będzie bardziej w klimacie rodzinnym i biesiadnym. Dobrane do indywidualnych potrzeb i różnorodne menu dla gości weselnych, docenią szczególnie osoby o specjalnych dietach np. bezglutenowych, wegańskich lub z ograniczeniami żywieniowymi. Ważne jest, aby oferować swoim gościom specjalne menu. Powitalny aperitif. Czy jest lepszy sposób, aby powitać swoich gości na weselu? Rozmowy, kolorowe koktajle, przekąski i muzyka filmowa lub jazzowa w tle to główne punkty scenariusza dnia ślubu dla wielu par młodych w 2016 roku. Ogródki piwne oferujące szeroki wybór piw są coraz bardziej popularne na przyjęciach weselnych. Szczególnie to docenią pary młode organizujące wesela w plenerze lub w gorące dni.

 

Dekoracje ślubne 2016, dekoracje weselne 2016, trendy ślubne, trendy ślubne 2016, trendy weselne, modne śluby i wesela, organizacja ślubu i wesela 2016, pary młode 2016, kwiaty do ślubu 2016, bukiety ślubne 2016, dekoracja sali weselnej, wystrój kościoła, bukiety ślubne, Winsa Wedding Planner, Winsa Agencja Ślubna Kraków, Winsa Śluby, Blog ślubny, Inspiracje ślubne 2016
PHOTO FROM: BRIDALGUIDE.COM

 

Dekoracje ślubne 2016, dekoracje weselne 2016, trendy ślubne, trendy ślubne 2016, trendy weselne, modne śluby i wesela, organizacja ślubu i wesela 2016, pary młode 2016, kwiaty do ślubu 2016, bukiety ślubne 2016, dekoracja sali weselnej, wystrój kościoła, bukiety ślubne, Winsa Wedding Planner, Winsa Agencja Ślubna Kraków, Winsa Śluby, Blog ślubny, Inspiracje ślubne 2016

PHOTO FROM PINTEREST.COMTort weselny

 

Naked Cake czyli nagie torty ślubne bez lukrowych dekoracji czy śmietanowych ozdób. Ten mocny w ostatnich latach trend nadal zagości na polskich przyjęciach weselnych. Nagie torty” to przede wszystkim podkreślenie naturalność i dążenie do eleganckiego minimalizmu. Dlatego do dekoracji i stylizacji takich tortów powinny być użyte świeże owoce sezonowe czy świeże kwiaty.

 

Trendy weselne 2016, trendy ślubne 2016, ciasta i torty weselne, torty rustykalne, torty w stylu vintage
PHOTO FROM PINTEREST.COM

 

Sezon ślubny 2015 był ekscytujący, ale kto powiedział, że sezon ślubny 2016 nie będzie jeszcze lepszy? Nowe trendy ślubne i rozwijające się tradycje są już na horyzoncie. Zabierzcie swoich bliskich na przepiękny dzień ślubu, odzwierciedlający Was i Waszą miłość.

Szczęśliwego planowania!

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT