Kilka dni temu minęło 3 miesiące od ostatniego mojego wpisu na blogu. Długo zastanawiałam się, czy pisać o tym, co wydarzyło się podczas tych 3 miesięcy mojej nieobecności. Przecież zaglądacie na mojego bloga by poczytać o ślubach i eventach, a nie o mnie.

Czeka mnie nowy etap i nowe wyzwania, dlatego finalnie uznałam, że zanim przejdę do następnych postów należy się Wam choć krótkie wyjaśnienie.
 
 
Nowy etap, Małe druhenki, dzieci na ślubie, Winsa agencja Ślubna w Krakowie, Winsa Wedding Planner Krakow, Konsultanci Ślubni Kraków, Organizacja ślubu i wesela Kraków
PHOTO BY: HELLO PINECONE PHOTOGRAPHY; PHOTO FROM: PINTEREST.COM
 
Był to dla mnie wyjątkowy czas, bo długi i niestety bardzo trudny osobiście. Napiszę krótko: w takich chwilach docenia się szczególnie życie, zdrowie i bliskość drugiego człowieka. Na szczęście praca Wedding Planner’a, którą kocham pozwalała mi odnaleźć światło w tunelu, bo właśnie współpraca z moimi parami ślubnymi, jest częścią mojego życia. W tym znajduję radość i odskocznię od codzienności i problemów. Mam nadzieję, że teraz będzie czas jak w powiedzeniu, że po burzy zawsze wychodzi słońce.
 
Nowy etap i nowe wyzwania – już nie mogę się doczekać!
 
Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT