Ślub za granicą to niewątpliwie atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnie zorganizowanej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego w Polsce. Taki ślub daje więcej swobody i pozwala na maksymalna indywidualizację oprawy uroczystości bez presji otoczenia. Ślub za granicą to również wyjątkowy sposób by zalegalizować miłość w małej intymnej atmosferze, tylko z najbliższymi. Dlaczego więc nie powiedzieć „Tak” w jednym z najbardziej romantycznych miejsc europejskich? 


Wiedeń, Wenecja, Rzym a może Santorini? Które z tych miejsc odzwierciedla Was i Waszą miłość oraz będzie stanowić idealną scenerię dla Waszego ślubu?
 

Ślub w Wiedniu

Jeśli chcielibyście poczuć w dniu swojego ślubu smak elegancji otoczonej niepowtarzalnym klimatem muzyki Straussa to ślub w Wiedniu będzie idealnym miejscem dla Was. Wiedeń jest jednym z najbardziej romantycznych miast europejskich, pełnym cudownych zabytków, cesarskich pałaców, ogrodów, ale także kwitnącej kultury. 

 
Ślub w Wiedniu, Ślub w Austrii, Ślub za Granicą, Planowanie ślubu, ślub w nietypowym miejscu, ślub cywilny
Fot. Internet  – Ślub w Wiedniu 

 

Ślub w Wenecji

Marzycie o niezapomnianym ślubie w magicznej scenerii? Szukacie błękitnego nieba, lazuru wody, licznych mostów i kładek rozciągających się ponad kanałami, romantycznych gondoli oraz zabytkowych kamienic? Tak właśnie może wyglądać Wasz ślub w Wenecji

Ślub w Wenecji, Ślub we Włoszech, Ślub za Granicą
Fot. Internet – Ślub w Wenecji

 

Ślub w Rzymie

A może o każdej porze roku fascynujący, starożytny Rzym jest bliższy Waszemu sercu? Marzycie by właśnie w tym wiecznym mieście powiedzieć sobie “Tak”. Ślub w Rzymie, szczególnie kościelny to niewątpliwie wyjątkowe doznanie emocjonalne i cudowna, romantyczna sceneria na przypieczętowanie przysięgi małżeńskiej. 

 
Ślub w Rzymie, Ślub we Włoszech, Ślub za Granicą
Fot. Internet Ślub w Rzymie
 

Ślub na Santorini

Natomiast ślub na jednej z romantycznych wysp greckich będzie idealny dla Par poszukujących intymności oraz spokoju od miejskiego zgiełku. Na ślubie na Santorini lub na Krecie na pewno nie zabraknie kuszącego widoku białych budynków kontrastujących z czernią wulkanicznych plaż oraz błękitem krystalicznie czystej wody.

 

Jeśli któraś z wymienionych propozycjiŚlub za granicąprzypadła Wam do gustu i chcielibyście powiedzieć sobie „Tak” w uroczym kościółku pośród malowniczych wzgórz, na słonecznej plaży, bądź w romantycznej scenerii starożytnych zabytkowych miast – to serdecznie zapraszamy do współpracy z moją Agencją Ślubną Winsa. Oddając sprawy organizacyjne w ręce profesjonalistów, będziecie beztrosko cieszyć się miłością, rozkoszować się spokojem i w pełni korzystać z atrakcji związanych z wyjazdem, podczas gdy nasz konsultant ślubny Winsa zajmie się całkowicie przygotowaniem uroczystości i załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności.

Pamiętajcie! Organizacja ślubu za granicą niekoniecznie musi być skomplikowana, bardzo czasochłonna i stresująca. Wystarczy otworzyć się na więcej możliwości i cieszyć się z perfekcyjnie zorganizowanych, najwspanialszych chwili swojego życia. Dziś jedynymi ograniczeniami w realizacji marzeń są chęci, dostępny budżet i wyobraźnia.
Otwórzcie się na więcej możliwości!

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl
 
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT