Samochód do ślubu – przegląd najnowszych trendów

19 października, 2018

Samochód do ślubu stanowi ważną kwestię, nad którą z pewnością zastanawia się wiele par. Organizując ślub i wesele wiem, że jest to najczęściej wybór pana młodego, a pojazd dobierany jest zazwyczaj do jego upodobań.  Natomiast jeśli w wyborze bierze udział panna młoda, to jest dopasowany także do motywu przewodniego uroczystości. A jak wyglądają trendy na 2019? Dowiedz się, jakim samochodem warto pojechać do ślubu.

Samochód do ślubu, ślubne auto, auto do ślubu, zabytkowy samochód do ślubu, wedding carPHOTO BY: NASTIAVESNA.COM

 

Samochód do ślubu – trendy 2019: Elegancka limuzyna a może amerykański klasyk?

Organizując ślub i wesele bardzo często młode pary decydują się na elegancki, zabytkowy samochód. Często jest to klasyk rodem z amerykańskiego filmu, dlatego wybór pada np. na cadillaca lub mustanga. Nie brakuje także par, które decydują się na przyjazd do ślubu limuzyną i najczęściej jest to wtedy samochód marki Chrysler. Warto jednak podkreślić, że samochód do ślubu musi być przede wszystkim dopasowany do motywu przewodniego wesela. Jeśli organizujecie je np. w chacie z sielskim klimatem, to nie bardzo pasuje do tego limuzyna czy mustang. Sprawdzi się za to dorożka lub osiodłane konie. Z kolei np. na ślub w stylu boho idealny będzie rower tandem, a na uroczystość z włoskimi, retro akcentami np. piękny skuter Vespa. Jednak, jeśli para młoda marzy o modnym ślubie, to warto poznać trendy, które będą królować na ślubach i weselach w 2019 roku.

 

Trendy 2019: Jaki samochód do ślubu? Zobacz, czym warto pojechać!

Organizując ślub i wesele w 2019 roku trzeba podkreślić, że pojazdy, które będą wtedy modne z pewnością kuszą oryginalnością. Trendy ślub i wesele będzie charakteryzował się wybraniem na przyjazd do ślubu np. samochodu Tesla. Jest to pierwszy, masowo produkowany elektryczny pojazd, który z pewnością zachwyci fanów motoryzacji, a ponadto zainteresuje także innych gości. Tego typu samochód do ślubu sprawdzi się na tych uroczystościach, na których pary młode dbają o nowoczesne szczegóły. A także chcą by ich ślub i wesele były zgodne z najnowszymi trendami.

 

Vespa do ślubu, pojazd do ślubu, skuter do ślubu

PHOTO FROM: LOVEMYDRESS.NET

Nietypowe auto do ślubu

Wśród innych pojazdów do ślubu sprawdzą się także wszystkie nietypowe. W 2019 roku pary młode będą przyjeżdżać na uroczystość np. wózkiem golfowym. Ten urokliwy, mały pojazd z pewnością skradnie serca gości i w prawi ich w niemałe osłupienie. Kolejnym trendem, o którym mówi się na salonach jest przyjazd do ślubu… wozem strażackim. Jest to z pewnością unikatowy i oryginalny pomysł, który ma w sobie także dozę szaleństwa! Decydując się na tego typu „auto” do ślubu z pewnością będziecie widoczni. Zarówno goście, jak i przypadkowo spotkani mieszkańcy miejscowości zauważą, że ta konkretna para młoda świętuje dzisiaj swój najważniejszy dzień w życiu.

Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT