ŚLUB I WESELE W KRAKOWIE – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KRAKÓW NA SWÓJ ŚLUB?

28 maja, 2017

ŚLUB I WESELE MARZEŃ W KRAKOWIE

Ślub i wesele w Krakowie? Zdecydowanie tak! Planowanie ślubu to ekscytujące i niezapomniane przeżycie. Ale skoro jest tak wiele pięknych miejsc do wyboru, dlaczego warto uznać Kraków za idealne miejsce na ten wyjątkowy dzień? W tym poście na blogu pokażę Ci wyjątkowe, romantyczne oblicze Krakowa, które sprawia, że jest to idealny wybór dla par pragnących zawiązać węzeł małżeński. Od bogatej historii i oszałamiającej architektury po tętniącą życiem kulturę i zapierające dech w piersiach miejsca, Kraków oferuje urzekające tło, które sprawi, że dzień ślubu będzie naprawdę niezapomniany. Zagłębmy się więc w szczegóły i odkryjmy, dlaczego Kraków powinien znaleźć się na szczycie listy miejsc na Twój ślub.

KRAKÓW IDEALNE MIEJSCE NA ŚLUB I WESELE

Planujecie idealne miejsce na swój ślub i wesele? Jeśli chcecie, aby było wyjątkowo pomyślcie o Krakowie – planowanie ślubu i wesela w tym mieście to świetny pomysł. Kraków jest miastem magicznym. Jako dawna stolica Polski przyciąga do siebie turystów, studentów i… Młode Pary. Jak to możliwe? Kraków ma renomę i jest miejscem rozpoznawalnym na mapie Polski i Europy. Dlatego też właśnie Kraków wybierają także pary międzynarodowe (polsko-włoskie, polsko-francuskie, polsko-angielskie, polsko-niemieckie) bądź też pary zagraniczne (z Hiszpanii, Norwegii czy Stanów i Kanady). Te pary wiedzą, że Kraków będzie miastem, które spełni ich oczekiwania. Zastanawiasz się, czy stolica władców Polski byłaby także miejscem dla Was? 

5 POWODÓW DLATEGO WARTO WYBRAĆ KRAKÓW NA SWÓJ ŚLUB I WESELE

Najważniejsze powody, dla których warto wybrać Kraków na swój ślub i sprawić, aby ten wyjątkowy dzień był naprawdę niezapomniany.

1. ŚLUB W ZABYTKOWYM KOŚCIELE

Ślub w Krakowie z pewnością będzie niezapomniany. To właśnie tutaj, jak nigdzie indziej w Polsce, jest mnóstwo zabytkowych i wiekowych budowli. Kościół Mariacki, kościół św. Anny, a może kościół św. Józefa? Bez względu na to, który kościół wybierzecie z pewnością będzie zapierał dech w piersiach. Ślub w Krakowie to pewność, że kościół zapadnie w pamięć gościom, zwłaszcza jeśli będziecie mieli gości zagranicznych – takie budowle robią wrażenie. 

2. RÓŻNORODNOŚĆ MIEJSC NA WESELE

Jeśli chodzi o sale weselne, Kraków ma wszystko. Niezależnie od tego, czy marzysz o hucznym, bajkowym weselu w pałacu, kameralnej ceremonii w zabytkowej kaplicy, czy nowoczesnej uroczystości w stylowym miejscu, Kraków oferuje szeroką gamę opcji na każdy gust i budżet. Od eleganckich sal balowych po malownicze ogrody – znajdziesz idealne miejsce, aby powiedzieć „tak” i świętować z bliskimi. Planowanie ślubu i wesela w Krakowie to prawdziwa przyjemność. Z doświadczenia wiem, że właśnie tutaj zorganizujesz uroczystość w każdym stylu. Bez względu na to, czy ma to być uroczystość w stylu vintage, boho czy glamour. Pałace, dwory, hotele, restauracje i plenery stanowią świetne miejsce do organizacji wesela. Dlatego też doskonałym pomysłem jest  zorganizowanie uroczystości – zarówno ślubu, jak i wesela – w jednym z tych miejsc. Decydują się na nie nie tylko Polacy, ale nierzadko także osoby zawierające śluby międzynarodowe i zagraniczne. Mają wtedy gwarancję, że zarówno oni, jak i goście doświadczą różnorodności na wysokim poziomie.

3. KRAKÓW MIASTO Z HISTORIĄ I UROKIEM – BLISKOŚĆ ATRAKCJI

Kraków jest znany jako jedno z najpiękniejszych i najbardziej historycznych miast w Europie. Bogate dziedzictwo miasta znajduje odzwierciedlenie w oszałamiającej architekturze, brukowanych uliczkach i średniowiecznym uroku. Ta wyjątkowa magia miasta przyciąga! Gdy pytam moje pary, którym pomagam jako WEDDING PLANNER w planowaniu i organizacji ślubu i wesela: Dlaczego właśnie Kraków?, odpowiadają mi, że zarówno goście z Polski, jak i goście zagraniczni są bardzo ciekawi krakowskich zabytków. Polacy doceniają dawną stolicę władców Polski, natomiast dla gości zagranicznych jest to miejsce, w którym namacalnie spotkają się z tym, co w Polsce najlepsze – kulturą, pysznym jedzeniem, zabytkowymi budynkami i całą masą historycznych atrakcji. Parze Młodej, jak i gościom z pewnością spodoba się Rynek, Wawel, Kazimierz czy Kopalnia Soli w Wieliczce (swoją drogą, także dobry pomysł na ślub i wesele w pobliżu Krakowa).

4. ORGANIZUJĄC ŚLUB I WESELE W KRAKOWIE MOŻNA LICZYĆ NA GOŚCINNOŚĆ I DOSTĘPNOŚĆ PROFESJONALNYCH USŁUG WESELNYCH

Planowanie ślubu może być trudnym zadaniem, szczególnie jeśli robisz to na odległość. Na szczęście Kraków jest domem dla prężnie rozwijającej się branży ślubnej. W Krakowie z pewnością doświadczycie prawdziwej, polskiej gościnności, a także realizacji usług na najwyższym poziomie. Nierzadko pary zagraniczne, którym organizuję tutaj wesele są pod wrażeniem, opowiadają mi, że w ich kraju nie doświadczyliby takiej jakości. Dlatego planowanie ślubu i wesela w Krakowie to świetny pomysł – samo miejsce, atrakcje, a także ludzie przyczynią się, że wasz dzień będzie niezapomniany.

5. KRAKÓW – MIASTO, O KTÓRYM MÓWIĄ NA CAŁYM ŚWIECIE

Kiedyś nie sądziłam, że Kraków jest tak bardzo znany na świecie. Od kiedy pomagam w planowaniu i organizacji ślubów i wesel przekonuję się o tym każdego dnia. Ponieważ zdecydowanie Kraków jest najczęściej odwiedzanym miastem w Polsce. Magia miejsca i jego zabytki to jedno, ale są też powody takie jak bliskość lotniska, łatwy dojazd, wibrująca atmosfera, ekscytujące życie nocne i opcje rozrywki które także mają znaczenie dla odwiedzających. Ślub i wesele w Krakowie cieszy się dużą popularnością. Pobierają się tutaj i świętują nie tylko nasi, ale także zakochani z całego świata.

Ślub w Krakowie, Wesele w Krakowie, Planowanie ślubu i wesela, Kraków, Miejsce na wesele Kraków, Śluby międzynarodowe, Organizacja ślubu w Krakowie, Atrakcje w Krakowie,
Ślub w Krakowie, Wesele w Krakowie, Planowanie ślubu i wesela, Kraków, Miejsce na wesele Kraków, Śluby międzynarodowe, Organizacja ślubu w Krakowie, Atrakcje w Krakowie,
Ślub w Krakowie, Wesele w Krakowie, Planowanie ślubu i wesela, Kraków, Miejsce na wesele Kraków, Śluby międzynarodowe, Organizacja ślubu w Krakowie, Atrakcje w Krakowie, PHOTOS BY: SZYMON OLMA 

 

Ślub w Krakowie, Wesele w Krakowie, Planowanie ślubu i wesela, Kraków, Miejsce na wesele Kraków, Śluby międzynarodowe, Organizacja ślubu w Krakowie, Atrakcje w Krakowie,
Ślub w Krakowie, Wesele w Krakowie, Planowanie ślubu i wesela, Kraków, Miejsce na wesele Kraków, Śluby międzynarodowe, Organizacja ślubu w Krakowie, Atrakcje w Krakowie,
Ślub w Krakowie, Wesele w Krakowie, Planowanie ślubu i wesela, Kraków, Miejsce na wesele Kraków, Śluby międzynarodowe, Organizacja ślubu w Krakowie, Atrakcje w Krakowie,
PHOTOS BY: SZYMON OLMA 
 
 

Marzysz o idealnym ślubie i weselu w Krakowie.  Pozwól mi odciążyć Cię od planowania i spraw, aby Twój dzień ślubu był naprawdę magiczny! Zajmę się wszystkimi szczegółami, od znalezienia idealnego miejsca po koordynację podróży dla Ciebie i Twoich gości. Powiedz “tak” bezstresowemu doświadczeniu ślubnemu ze mną! Specjalizuję się w tworzeniu niezapomnianych ślubów w Krakowie, które są dostosowane do Twojej wyjątkowej wizji. Rozumiem, że chcesz, aby każdy aspekt Twojego wyjątkowego dnia był idealny, i jestem tutaj, aby tak się stało.

Z serdecznościami
Dorota Nowakowska
Wedding Planner

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Kraków to jedno z naszych ulubionych miejsc na świecie. Warto rozważyć na ślub i życie ;)

Cieszę się z tych słów. Śluby w Krakowie są wyjątkowe i mają ponadczasowe w sobie piękno.

Świetny artykuł!

Bardzo dziękuję za te słowa. Jestem przekonana, że ślub w Krakowie będzie zawsze wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.

Wydaje mi się, że skoro mieszkam nad morzem, to organizacja wesela i ślubu byłaby trochę kłopotliwa i obciążająca nas finansowo. Jednak mimo wszystko miejscówka naprawdę fajna.

Bardzo dobrze, że w końcu jakiś artykuł o modzie męskiej, a nie tylko sukienki, welony i obcasy :D

Bardzo pomocny artykuł :)

ADD A COMMENT