Macierzyństwo to coś pięknego! Jednak po kilku miesiącach spędzonych z dzieckiem nadszedł czas, by w pełni powrócić do codziennych obowiązków konsultanta ślubnego.
Po dłużej przerwie w blogowaniu, miło mi przedstawić bardzo szczególne wydarzenia, które moja Agencja Ślubna WINSA współorganizuje.
Już 9-ego października na przywitanie jesieni w Dolinie Cedronu odbędzie się  Trend Bazar,  czyli inicjatywa mieszająca design, modę i troskę o zabytki. W programie między innymi inspirujący pokaz mody kolekcji Boho jesień/zima 2014, prezentacje produktowe Decoroom, wspólne rozmowy przy stole z „Etniki”.
Trend Bazar organizowany jest w pieczołowicie odrestaurowanym budynku zabytkowego, kamiennego Spichlerza, który kryje stylowe wnętrza uwodzące estetyką, elegancją oraz komfortem. Spichlerz wraz z dworem, stadniną koni i otaczającym 12-to hektarowym, malowniczym terenem stanowi unikalne tło dla celebrowanych ważnych wydarzeń.

 

Oto program wieczoru:

Kolekcja mody BOHO, Decoroom, Konsultanci Ślubni Winsa, Dolina Cedronu, Zabytkowy Spichlerz Kraków
Przedstawiam kilka słów bezpośrednio pochodzących od głównych inicjatorów tego wydarzenia.

 


Małgosia Bochenek, projektantka mody, twórczyni marki Boho (www.boho.lu)
Boho zaczyna jesień w pięknym stylu. Początek października to dla nas zapach dymu i delikatnie mokrej ziemi w powietrzu. Z czym jeszcze kojarzy nam się jesień? Z ogniskiem, ciepłą zupą dyniową, grzanym winem a także z bliżej nieokreśloną tęsknotą… To wszystko postaramy się pokazać podczas wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy na pokaz jesienno-zimowej kolekcji Boho. Wszystko odbędzie się w Dolinie Cedronu, miejscu gdzie natura i człowiek pięknie ze sobą współdziałają. Stadnina koni, dworek i odremontowany spichlerz stanowią idealne tło dla kolekcji i całej estetyki naszej marki. Po pokazie, w plenerze, czekać już będzie wielki stół z ciepłą zupą i pieczoną kukurydzą, przyozdobiony najpiękniejszymi jesiennymi kwiatami. W tle sączyć się będą dźwięki gitary akustycznej. Będziemy gościć niezwykłych gości, w tym hrabinę Alexandrę Tolstoy, naszą londyńską ambasadorkę.
Andrzej Wójcik, Radek Wikar, wzorcownia produktowa (Decoroom, www.decoroom.pl)

Trend Bazar to inicjatywa, która połączy na jeden wieczór różne dyscypliny z przestrzeni estetycznych, w wyjątkowym miejscu, Dolinie Cedronu – malowniczo położonym, zabytkowym kompleksie w Leńczach. Chcemy przenieść ludzi na kilka chwil z miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu – na zielone wzgórza. Zderzyć rozbiegane myśli z rozległą przestrzenią i zapachem skoszonego siana. Czy są lepsze okoliczności do kontemplacji piękna niż łagodne linie krajobrazu? Boho, Dolina Cedronu, Etnika, Decoroom, In-teoria, Undesign i inni – estetyczny kolektyw ludzi i firm, zebrany, by stworzyć na tą wyjątkową okazje, jaką jest zaproszenie znajomych, klientów oraz przyjaciół, wspólną przestrzeń oddziałującą na nasze zmysły: Kasia ugości nas w pieczołowicie odrestaurowanym XVIII wiecznym Spichlerzu; Gosia Boho zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję mody; Dusia z Ingą stworzą przestrzeń relaksu; Ania zaspokoi nasze podniebienia i uwolni języki do wszelkich rozmów; Andrzeje z Radkiem zaskoczą niebanalnością formy przedmiotów codziennego użytku; Grzegorz pokaże sztukę przemiany zwykłych przedmiotów w zjawiskowe lampy. Będzie kwieciście, smacznie, zaskakująco, towarzysko – pięknie. Oczywiście wszystko, co nas zauroczy będzie można kupić – to przecież Trend Bazar!
Katarzyna Kuchejda, inicjatorka Doliny Cedronu (www.dolinacedronu.com)

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, niż móc gościć u siebie grono utalentowanych przyjaciół oraz razem z nimi współtworzyć spontaniczne akcje. Każdy z nas na co dzień zajmuje się czymś innym, ale okazuje się, że na każdym kroku nasze drogi przecinają się. Cel zawsze jest jeden, jeśli energia jest dobra. Nawet jeśli tym razem cel z pozoru jest błahy – chcemy wspólnie ze znajomymi powitać nadchodzącą jesień. Przy tym nasycić wzrok pięknem przedmiotów – efektów naszej pracy – na tle świata przyrody (oby tylko jesień nie spłatała nam figla…). Projektowanie, moda przywodzi zazwyczaj na myśl obrazy: wielkiego miasta, miejskiego pędu, zgiełku oraz blichtru, kojarzy się z panteonem gwiazd. Spróbujemy przeciwstawić tym obrazom inne, które bardziej pasują do naszego nastroju – zadumania nad kondycją naszej duszy i pięknem otaczającej nas natury. Zainspirowani współczesnymi trendami, instynktownie podążamy w kierunku wspólnotowych działań – naszych gości zaprosimy do wspólnej biesiady przy długim stole. Będziemy podawać smaczny i prosty posiłek, bo wiemy, że to, co naprawdę cieszy, to wspólnie spędzony czas i rozmowa. Jeśli do tego odbywa się przy świetle świec i przy artystycznie udekorowanym pięknym stole… Co nas, dzieci natury, bardziej magnetyzuje, niż kontemplowanie żywego ognia? Na koniec wieczoru zapłoną ogniska, tak, żeby każdy z nas mógł zabrać ze sobą do domu zapach jesieni na włosach. Chcemy zatrzymać tę chwilę.

Cieszę się, że moja osoba czyli Dorota Nowakowska z Winsa Agencja Ślubna (www.winsa.pl) dołączyła do grona tak wyjątkowych ludzi.

 

Trend Bazar – będzie inspirująco będzie pięknie!

Be Inspired by Winsa,

Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT