Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia. Warto pomyśleć, aby miejsce, w którym się odbędą było wyjątkowe. Specjalnie dla Was zrobiłam przegląd 6 najciekawszych miejsc na wesele na Podkarpaciu. Jesteście ciekawi, gdzie jest najpiękniej?

 

Wesele na Podkarpaciu: miejsca, które zachwycają – TOP6

 

1. Pałac Sieniawa

 
Lokale na wesele na Podkarpaciu kuszą. Jednym z tych miejsc jest Pałac Sieniawa – czyli Pałac Książęcy i Restauracja Oficyna Dworska. Wyjątkowe wesele odbywać się może z prawdziwym rozmachem, gdyż pomieści tu nawet 200 osób. Dla mniejszych uroczystości idealna będzie znajdującej się w Oficynie Dworskiej Sala Fontainebleau mieszcząca 50 osób. Uroczystość będzie wyrafinowanym wydarzeniem, gdyż do dyspozycji gości są również: Wielka Sala Cesarska, Sala Rycerska, Sala Lustrzana, Sala Austerlitz oraz Sala Klubowa Winston Churchill.
Pałac Sieniawa, Wesele na Podkarpaciu, Miejsca na wesela na Podkarpaciu, Wesele koło Rzeszowa, sale na wesele Podkarpacie, sale na wesele Rzeszów, najciekawsze miejsca na wesele, planowanie wesela Rzeszów
Pałac Sieniawa, Wesele na Podkarpaciu, Miejsca na wesela na Podkarpaciu, Wesele koło Rzeszowa, sale na wesele Podkarpacie, sale na wesele Rzeszów, najciekawsze miejsca na wesele, planowanie wesela RzeszówPHOTOS: PALACSIENIAWA.PL
 

2. Dwór Kombornia

 
Unikalne miejsca na wesele koło Rzeszowa? Do jednych z nich należy Dwór Kombornia. Organizując wesele na Podkarpaciu tutaj możesz cieszyć się ślubem w dworskiej kaplicy i przyjęciem weselnym w wyjątkowym ogrodzie. To miejsce na wesele na Podkarpaciu cieszy się dużą popularnością także ze względu na zabytkowy park w stylu angielskim. To prawdziwa idylla, w której warto powiedzieć sobie „TAK”.
Dwór Kombornia, Wesele na Podkarpaciu, Miejsca na wesela na Podkarpaciu, Wesele koło Rzeszowa, sale na wesele Podkarpacie, sale na wesele Rzeszów, najciekawsze miejsca na wesele, planowanie wesela Rzeszów
Dwór Kombornia, Wesele na Podkarpaciu, Miejsca na wesela na Podkarpaciu, Wesele koło Rzeszowa, sale na wesele Podkarpacie, sale na wesele Rzeszów, najciekawsze miejsca na wesele, planowanie wesela RzeszówPHOTOS FROM: DWORCOMBORNIA.PL
 

3. Zamek Krasiczyn

 

Niektóre sale weselne na Podkarpaciu przyciągają nowoczesnością, inne pozwalają na spotkanie z historią. Zamek Krasiczyn to zabytek architektury renesansowo-manierystycznej wybudowany na przełomie XVI i XVII wieku, w którym ślub i wesele z pewnością na długo zapadną w pamięć. Wyjątkowe wydarzenie uświetnią salwy armatnie, tańce dworskie, sztuczne ognie, a nawet spotkanie z Białą Damą. To idealne miejsce na wesele na Podkarpaciu!
Zamek Krasiczyn, Wesele na Zamku Krasiczyn, Wesele na Podkarpaciu, Miejsca na wesela na Podkarpaciu, Wesele koło Rzeszowa, sale na wesele Podkarpacie, sale na wesele Rzeszów, najciekawsze miejsca na wesele, planowanie wesela RzeszówPHOTO FROM: KRASICZYN.COM.PL
 

4. Zamek Dubiecko

 
Wesele na Podkarpaciu ma swój urok! Tym większy, jeśli odbędzie się w Zamku Dubiecko. Gwarantuję, że tutaj każda pani młoda poczuje się jak księżniczka. Śluby i wesela mogą odbywać się zarówno w barokowych pomieszczeniach zamku, jak również w oranżerii, ogrodzie bądź parku.
Zamek Dubiecko, Wesele na Podkarpaciu, Miejsca na wesela na Podkarpaciu, Wesele koło Rzeszowa, sale na wesele Podkarpacie, sale na wesele Rzeszów, najciekawsze miejsca na wesele, planowanie wesela RzeszówPHOTO FROM: ZAMEK.DUBIECKO.COM
 

5. Hotel Arłamów

 
Unikalne miejsce na wesele koło Rzeszowa to z pewnością Hotel Arłamów. Ich specjalnością są wesela romantyczne, dlatego jeśli o takim marzycie, to z pewnością was zachwyci. Hotel posiada aż 3 restauracje – każda o innym wystroju – dzięki czemu, każda para znajdzie coś dla siebie. Jest również wyjątkowa karczma, która świetnie sprawdzi się podczas wesel rustykalnych. Jeśli planujecie wesele na Podkarpaciu, to koniecznie sprawdźcie to miejsce!
Hotel Arłamów, Wesele w Hotelu Arłamów, Wesele na Podkarpaciu, Miejsca na wesela na Podkarpaciu, Wesele koło Rzeszowa, sale na wesele Podkarpacie, sale na wesele Rzeszów, najciekawsze miejsca na wesele, planowanie wesela RzeszówPHOTO FROM: ARLAMOW.PL
 

6. Grand Hotel Rzeszów

 
Kolejne miejsce na wesele na Podkarpaciu to Grand Hotel Rzeszów. Para młoda może urządzić wesele w sali, która niczym amfiteatr tworzy wyjątkowy klimat. Goście mogą zostać zgromadzeni na trzech poziomach dookoła patio – z pewnością będzie to niezwykły i zaskakujący efekt, który zostanie w pamięci gości na długo.
 
Te wybrane miejsca na wesele na Podkarpaciu są również mi bliskie. Jako Wedding Planner miałam przyjemność je osobiście zobaczyć. Co więcej, w większości tych miejsc miałam przyjemność organizować śluby i wesela dla moich par młodych. Jeśli planujecie swój ślub i wesele na Podkarpaciu i szukacie osoby do pomocy przy organizacji Waszej uroczystości, napiszcie do mnie. Miło będzie mi realizować Wasze marzenia o pięknym ślubie i weselu.

Pozdrawiam,

Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Przepiękne propozycje na królewski ślub! Każda kobieta chce się czuć wyjątkowo, a dzień ślubu to jedyny moment, gdy może to zrobić bezkarnie. ;) Warto szukać najpiękniejszym lokalizacji na wesele.

Przepiękne propozycje na królewski ślub! Każda kobieta chce się czuć wyjątkowo, a dzień ślubu to jedyny moment, gdy może to zrobić bezkarnie. ;) Warto szukać najpiękniejszym lokalizacji na wesele.

Jak dobrze pamiętam niedawno weszła ustawa (kościelna?) która zezwala jedynie na ślubny cywilne w plenerze, a szkoda bo taki którego udzieli ksiądz jest zdecydowanie bardziej tradycyjny. Choć wiadomo że niektórzy mogą wziąć jedynie cywilny, więc i taka opcja jest OK :)

Piękne miejsca na wesele! Ja zdecydowałem się z narzeczoną na kameralną uroczystość w hotelu Iskra

Zamek Krasiczyn jest przepiękny, istnie bajkowy klimat!

Zamek Krasiczyn jest przepiękny, istnie bajkowy klimat!

Zamek Krasiczyn jest przepiękny, ale wymaga zapewne sporych nakładów finansowych

ADD A COMMENT