By Dorota Nowakowska

Wesele w stylu Boho

Czy interesuje Cię ślub w stylu Boho?. Zobacz nasze inspiracje lub wejdź na WINSA Wedding Planners i zasięgnij profesjonalnej pomocy!

Zobacz ślubne boho inspiracje:

Ślub w stylu boho

Na wspaniały ślub w stylu boho składa się multum aspektów – sala weselna w stylu boho, makijaż, fryzura, dekoracje sali, i wiele więcej. Nietrudno zagubić się w gąszczu wizualnych przygotowań, dlatego proponujemy pomoc – przeczytaj nasze wpisy i zainspiruj się, co pozwoli Ci przygotować ślub w stylu boho i wesele w stylu boho Twoich marzeń!

Makijaż boho

Nie ma jednej recepy na idealny makijaż weselny w stylu boho – i bardzo dobrze! Wszak w całym stylu chodzi o szykowną oryginalność, co całkowicie traci się razem z gotowymi sposobami. Łatwo jednak zainspirować się innymi ślubami i weselami i dostosować odkryte tam motywy do potrzeb swojego własnego pięknego boho wesela.

Sala weselna boho

Choć oczywiście piękne dekoracje boho są w stanie przetransformować właściwie każdą salę weselną, proponujemy także wybór sali weselnej, która od samego początku idealnie wpasowuję się w tą szykowną stylistykę. Polecamy między innymi sprawdzoną Dolinę Cedronu, jednak pomysłów jest wiele, a jedynym prawdziwym ograniczrniem jest Twoja wyobraźnia. Zainspiruj się i wybierz idealną salę weselną w stylu boho oraz zadbaj o piękny i stylowy wystrój sali weselnej boho.

Pan Młody boho

Podobnie, jak w przypadku sukni ślubnej, także Pan Młody ma spore pole do popisu w przypadku ślubu i wesela w stylu boho. Wcale nie musicie ograniczać się do garnituru – puśccie wodze fantazji!

Czy potrzebujesz wsparcia?

Jeżeli nie jesteś pewna, jak zabrać się za przygotowanie idealnego ślubu i wesela w stylu boho, skorzystaj nie tylko z inspiracji, które tu znajdziesz, ale także skontaktuj się z WINSA Wedding Planners – dzięki szerokiemu profesjonalnemu doświadczeniu w przygotowywaniu ślubów i wesel w stylu boho, będziemy w stanie w pełni zrealizować Waszą wizję, oczywiście dla założonego budżetu i z ciągłą konsultacją, aby każdy detal był dopracowany zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.

Be Inspired poleca: