Współpraca biznesowa – 5 powodów, za które ją cenię

14 października, 2020

Współpraca była jedną z moich najsilniejszych wartości od samego początku mojej podróży biznesowej jako Wedding Planner. Jestem głęboko przekonana, że wzrastamy i rozwijamy się, robiąc coś razem i ucząc się od siebie nawzajem. Dlatego też, uwielbiam poznawać nowych ludzi i cieszę się, że mogę budować trwałe i wartościowe relacje.

 

Przez lata miałam okazję rozwijać relacje z utalentowanymi twórcami i współpracować z niezliczonymi firmami z branży ślubnej (i nie tylko…). Jest jeden wspólny wątek, który łączy mnie z osobami, z którymi najczęściej współpracuję; mamy obsesję na punkcie tego, co robimy! Pracujemy razem jako zespół. A ten zespół zawsze się zmienia w zależności od stylu i potrzeb pary młodej, dla której razem organizujemy ślub i wesele. Poznając preferencje i potrzeby mojej pary, rekomenduję dostawców (podwykonawców), którzy najlepiej spełnią Jej oczekiwania. Dbam o to by każda osoba dołączająca do zespołu była mistrzem w swoim fachu. Bo wierzę, że to partnerzy biznesowi są kręgosłupem, na którym budujemy wspólnie unikalne wydarzenie dla pary młodej. Razem dzielimy się pomysłami, wspieramy się nawzajem i pracujemy w sposób, który pozwala nam się rozwijać i tworzyć co roku najpiękniejsze śluby i wesela.

Współpraca biznesowa, branża ślubna, Wedding Planner Krakow, Konsultant ślubny Kraków, Team Work, Praca Zespołowa, Razem można więcej

 

To moje 5 powodów, za które cenię współpracę i wartościowe relacje

 

1. TWORZYMY PROJEKT JAKO WSPÓLNY ZESPÓŁ

Kiedy możemy współpracować z innymi osobami w naszej dziedzinie lub z osobami o uzupełniających się umiejętnościach, tworzy to mały zespół i poczucie wspólnoty. To nie tylko pomaga nam osiągnąć więcej i stworzyć spójny piękny projekt, którym jest ślub i wesele, ale także sprawia nam przyjemność. Wierzę, że kiedy mamy dobre relacje z innymi w swojej dziedzinie, można dzielić się pracą, pomysłami i po prostu otaczać się niesamowitymi, podobnie myślącymi ludźmi!

 

2. MOŻEMY UCZYĆ SIĘ OD INNYCH BRANŻ

To niesamowite, czego możemy się nauczyć od innych właścicieli firm – nawet jeśli działają w innych branżach. Zapewne wielu z nas przechodzi przez bardzo podobne doświadczenia, nawet jeśli mamy zupełnie inne umiejętności, prawda? Im więcej możemy rozmawiać i współpracować z przedstawicielami innych branż, tym bardziej możemy poszerzyć swoją wiedzę o mniej znane przestrzenie i poznać specjalistyczne spostrzeżenia, które mogą być pomocne dla par młodych – a nawet dla nas samych!

 

3. POMAGA W POSZERZANIU GRONA ODBIORCÓW

Współpraca ma dodatkowy efekt, pozwalając nam stanąć przed publicznością z drugiej strony – czyli przed gronem odbiorców pochodzących od naszych partnerów biznesowych, którzy nas polecają do współpracy. Przy wyborze takiego zaufanego zespołu najważniejszym priorytetem powinna być współpraca z ludźmi, w których naprawdę wierzymy i z którymi dzielimy się podobnymi wartościami. To właśnie sprawia, że współpraca działa.

 

4. WSPÓŁPRACA OTWIERA NASZ UMYSŁ

Pozytywność rodzi pozytywność! Rozmowa z drugą osobą może naprawdę otworzyć umysł, dodać skrzydeł i pomóc nam odkryć nowe pomysły do wdrożenia do organizowanego projektu czy też do zastosowania we własnym biznesie. Jest to jeszcze potężniejsze dla tych z nas, którzy są projektantami czy artystami szukającymi kolejnego źródła inspiracji!

 

5. WZBUDZA PASJĘ I EKSCYTACJE TYM CO ROBIMY

Wierzę, że współpraca pomaga nam zachować pasję i ekscytację tym, co nas czeka wspólnie do zrobienia! Możliwość dzielenia się pomysłami, poczucia wspólnoty i tworzenie razem pięknych ślubów i wesel sprawiają, że kochamy naszą pracę bardziej. A to największa wartość jaką możemy zaoferować parom młodym i nam samym by rozwijać się!

 

Jakie wartości Ty widzisz we współpracy? Bardzo chciałbym usłyszeć Twoje doświadczenia związane ze współpracą. Świat jest coraz mniejszy, więc może uda nam się kiedyś wspólnie nawiązać współpracę.

 

Be Inspired,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl
www.dorotanowakowska.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT