Wedding Planner – dziś napiszę Wam kilka słów o moim zawodzie. Wierzę, że będzie to kilka ważnych zagadnień.

Od samego początku w naszym życiu, byliśmy uczeni, że jest bardzo ważne, aby być samowystarczalnym. Więc nic dziwnego, że planując swój własny ślub staramy się wszystko zorganizować sami. Ale wybór odpowiedniego miejsca na ceremonię ślubną i przyjęcie weselne, fotografa, video, oprawy muzycznej, zaproszeń, kwiatów, strojów czy też menu, transportu, zakwaterowania dla gości – to wszystko wymaga dużej ilości czasu i cierpliwości.

konsultant ślubny - wedding planner, wedding planner Krakow

FOT. INTERNET
 
Jeśli jesteście w takiej sytuacji teraz, to wiecie, że jest w tym całkowita racja. Zaplanowanie całej uroczystości w taki sposób, aby przyniosła wiele radości bez pomocy innych nie jest zadaniem łatwym. Dlatego, aby poczuć się szczególnie wyjątkowo, nie tylko w Dniu Ślubu, ale i w trakcie przygotowań warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Z pewnością takim specjalistą jest konsultant ślubny szczególnie wtedy, gdy nie mama pomocnej dłoni wśród bliskich.

Konsultat ślubny / Wedding Planner – to specjalnista w organizacji ślubów i wesel
 
Konsultant ślubny inaczej zwany Wedding Planner to osoba, która jest ekspertem w zakresie doradztwa, planowania oraz organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Jest zaufaną osobą, która w imieniu Pary Młodej negocjuje z usługodawcami najlepszy serwis i jakość świadczonych usług. Sprawia, że przygotowania ślubne nie są ani trudne, ani czasochłonne. Konsultant ślubny doradza na każdym etapie przygotowań ślubno-weselnych, podpowiada, na co zwrócić uwagę, oraz proponuje właściwe rozwiązania. Jest także doskonałym koordynatorem, dając pewność i komfort, że wszystko w dniu ślubu pójdzie zgodnie z planem oraz będzie gotowe na czas. Osoba ta również pamięta za Parę Młodą o wszelkich formalnościach i rozliczeniach. Konsultant ślubny zna doskonale branżę ślubną i wszelkie jej nowości, co daje gwarancję uzyskania zawsze wyjątkowego charakteru uroczystości. Dzięki pomocy profesjonalnego konsultanta ślubnego, Para Młoda może czerpać przyjemność z procesu planowania swojej uroczystości i bezstresowo bawić się na swoim ślubie.

Czyż nie jest pięknie cieszyć się swoim ślubem, mając wsparcie profesjonalisty? Wówczas na pewno przygotowania ślubne staną się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, prawda? Jeśli Twoja odpowiedź jest pozytywna to zapraszam do współpracy z Winsa Wedding Planners. Winsa to nowoczesna agencja ślubna, która jako jedyna w Polsce posiada międzynarodowy Certyfikat Wedding Plannera’ a wydany przez The Institute of Professional Wedding Planners. Certyfikat ten potwierdza profesjonalizm świadczenia usług na najwyższym poziomie przez naszą agencję. Agencja zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel zarówno w południowej Polsce jak również za granicą. Więcej informacji na temat mojej agencji wedding plannerskiej Winsa, jej usług oraz przykłady zdjęć z realizacji można znaleźć na stronie www.winsa.pl
 

Zaufaj profesjonalistom – przygotuj się na inspiracje! To Twój najważniejszy dzień w życiu!

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT