Od zawsze ludzie uwielbiali przebywać w pięknych miejscach. Również ja chętnie przebywam w przestrzeniach, która inspirują i wiem, że będą idealnym tłem dla ślubu i wesela. Co spotka nas tym razem?

Wyjątkowe wydarzenie, które organizujemy w Dolinie Cedronu 21 maja 2016. Nazwaliśmy je Bride’s Bazaar, bo kontynuuje ideę Trend Bazaru z października 2014 roku. Bawimy się w gronie znajomych i pięknych przedmiotów, w dobrym stylu i ze smakiem.

 

Dolina Cedronu, Wesele w Dolinie Cedronu, Wesele w Krakowie, ślub w Dolinie Cedronu, Bride's Bazaar, Winsa Wedding Planner Krakow, Sylwia Kopczyńska suknie ślubne, pokaz mody ślubnej, Ślub plenerowy Kraków, portal ślubny, blog ślubny, ślub i wesele Kraków, Organizacja ślubu i wesela Kraków, Konsultanci Ślubni Kraków, Winsa Eventy, Winsa Śluby, miejsce na wesele Kraków

PHOTO FROM: DOLINA CEDRONU


Wydarzenie zaczniemy od prezentacji portalu ślubnego Bride’s Bazaar we wnętrzach i na zewnątrz Spichlerza, by później przenieść się w teren gdzie zaprezentujemy modele sukien ślubnych Sylwii Kopczyńskiej. Naszych gości zaprosimy do degustacji wina, slow food’owych przekąsek, do nasycenia się kreatywną przestrzenią. Na koniec wieczoru zapłoną ogniska a swoim głosem oczaruje nas jazzowa wokalistka Magda Bożyk.

Liczymy na Waszą obecność i wsparcie, jak chodzi o modlitwy o piękną pogodę. Jest pełnia księżyca – wierzymy w nasza dobrą gwiazdę.

Jeśli chcielibyście uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu i poznać Dolinę Cedronu to napiszcie do mnie Dorota Nowakowska – Winsa Wedding Planner. Adres mailowy znajdziecie na stronie internetowej www.winsa.pl. Prześlemy Wam szczegóły i zaproszenie na Bride’s Bazaar do Doliny Cedronu wyjątkowego miejsca, w którym Państwo Młodzi mogą zarówno powiedzieć sobie uroczyste “TAK” jak i zorganizować przyjęcie weselne.

 

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT