Koordynacja ślubu i wesela – zastanawiacie się co ten termin oznacza?  A może chcielibyście się dowiedzieć, dlaczego warto zaangażować konsultanta ślubnego z doświadczeniem do takich zadań. Postaram się dziś więcej szczegółów napisać na ten temat i zaproponować Wam ofertę.
 
Wszystko już zaplanowane i z każdym dniem coraz bliżej do Waszego ślubu. Teraz szukacie koordynatora ślubu, bo chcecie mieć pewność, że Wasza ciężka praca i miesiące spędzone na planowaniu każdego szczegółu będą profesjonalnie dopilnowane i skoordynowane w dniu ślubu. A może chcecie dobrze bawić się na swoim weselu, ale nadal w głębi duszy czujesz niepewność, że coś popsuje Wasze święto. Jeśli tak, to będzie mi miło przygotować dla Was specjalną ofertę na potrzeby koordynacji ślubu i wesela. W ten dzień ja osobiście i/lub koordynator z mojej agencji Winsa Wedding Planners będziemy czuwać i koordynować każdy element uroczystości. A w razie ewentualnych sytuacji problematycznych, rozwiążemy je niezauważalnie. Dzięki temu zyskacie pełen komfort i pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Dodatkowo ograniczycie stres sobie i swoim bliskim.

 

Koordynacja ślubu i wesela, Koordynator ślubu, koordynator wesela, koordynacja ślubu i wesela, koordynacja ślubów i wesele, koordynator ślubu w Krakowie, Koordynator ślubu Małopolska, koordynowanie dnia ślubu i wesela, ślub i wesele w Krakowie, ślub i wesele 2016, organizator ślubu i wesela Kraków, profesjonalny koordynator ślubów i wesel, Agencja Ślubna w Krakowie, Winsa Wedding Planner Kraków, Konsultanci ślubni Kraków, Dorota Nowakowska Wedding Planner, Dorota Nowakowska Koordynator Ślubów i weselPHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: JUSTYNA ORTYL PHOTOGRAPHY;
KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA PRZEZ DOROTA NOWAKOWSKA WEDDING PLANNER
 
Oferta koordynacji dnia ślubu obejmuje między innymi:
 
  • Ustalenie scenariusza uroczystości i koordynacja jego przebiegu.
  • Dopilnowanie dekoracji i przygotowań w kościele, w plenerze oraz w lokalu weselnym.
  • Potwierdzenie i monitorowanie prac podwykonawców.
  • Nadzór nad pracą obsługi oraz wydawaniem posiłków i napojów.
  • Koordynację transportu Pary Młodej oraz Gości.
  • Nadzór nad kwiatami, prezentami i zakwaterowaniem dla Gości.
  • Opiekę nad Młodą Parą podczas całej uroczystości oraz przez ostatni, najtrudniejszy miesiąc przygotowań przedślubnych.
  • Rozwiązywanie w razie potrzeb szybko i niepostrzeżenie ewentualnych sytuacji problematycznych.
 
Powierzcie swój wyjątkowy dzień w życiu specjaliście z doświadczeniem w koordynacji ślubów i wesel, byście mogli w pełni cieszyć się tymi pięknymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.
 
Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT