Sezon ślubny 2012 w pełni. Nadszedł więc czas, by dowiedzieć się jakie trendy kolorystyczne w stylizacjach ślubnych będą obowiązywały tego roku. Przygotowałam dla Was paletę barw na sezon ślubny 2012. Dzięki której macie szansę poznać najgorętsze kolory. Łatwiej też będzie przygotować Wasz nadchodzący ślub w modnych odcieniach sezonu. Z pewnością taka paleta barw przypadnie Wam do gustu. Sami zobaczcie!
 
Trendy Ślubne, Ślubne Trendy 2012, Trendy Weselne, Modny Ślub, Stylowy Ślub, Śluby Stylizowane, Śluby w Kolorze, Kolor Ślubu i Wesela, Modne Barwy Ślubne, Wesele w Kolorze, Ślub, Wesele, Przyjęcie Ślubne, Moda na Ślubie, Oryginalny Ślub, Modny Ślub i Wesele, Śluby Stylizowane kolorem, Wesela z Motywem Przewodnim , Ślub z Motywem Przewodnim, Moda na Ślubie 2012, Pomysły na Ślub, Inspiracje Ślubne, Blog Ślubny, Ślubny Blog, Blog o Ślubach, Agencja Ślubna w Krakowie, wedding Planner Kraków, Konsultanci Ślubni w Krakowie, Organizacja Ślubu i Wesela
FOT. AGENCJA ŚLUBNA WINSA

 

W palecie modnych barw na 2012, królować będą kolory pełne charakteru, kojarzone z radością, optymizmem, energią. Według światowych projektantów i stylistów, wśród nich wiódł będzie prym kolor Tangerine Tango – żywy, soczysty odcień koralu oraz orzeźwiająca mięta. Osobiście kolory te przypadły do mojego gustu. Można je tak połączyć by były nie tylko modne, ale zarazem stylowe oraz eleganckie.
 
A jakie jest Wasze zdanie na temat kolorów ślubu i wesele? Czy wśród tych kolorów jest odcień, który Wam się podoba? Jaki odcień chcielibyście włączyć w akcenty w Waszej ślubnej stylizacji?
 
Be Inspired,
Dorota Nowakowska
Konsultant Ślubny Winsa
www.winsa.pl
SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT