ROMANTYCZNE ZARĘCZYNY W POLSKIEJ TOSKANII, PAULA I BARTEK

9 marca, 2021

JAK ZAPLANOWAĆ ROMANTYCZNE ZARĘCZYNY?

Jako doświadczony Wedding Planner w Polsce – wiem dużo o tworzeniu idealnego dnia. Jednak przed dniem ślubu jest inny wyjątkowy dzień – to dzień Zaręczyn. Jak zaplanować idealne zaręczyny? Podpowiem oraz zainspiruję Cię prawdziwą historią Pauli i Bartka.

Romantyczne zaręczyny są pięknym wstępem do wspólnego życia. Jeśli planowanie zaręczyn jest teraz Twoim wyzwaniem i chcesz odkryć przepis na idealne zaręczyny to nie musisz czytać setki poradników. Wystarczy, że poznasz swoją dziewczynę na głębszym i znaczącym poziomie. Nic nie stopi jej serca bardziej niż świadomość, że poświęciłeś czas i wysiłek, aby Twoja dziewczyna poczuła się wyjątkowo.

CO SKŁADA SIĘ NA IDEALNE ZARĘCZYNY?

Niezapomniane zaręczyny nie muszą być spektakularne. Wykupienie przelotu balonem czy zorganizowanie flash-moba, choć mogą być romantyczne i zaskakujące – nie to jednak sprawia, że są idealne. A więc co składa się na idealne zaręczyny? Mogę podsumować to jednym ważnym słowem – PERSONALIZACJA!

Planowanie zaręczyn powinno rozpocząć się najpierw od zebrania wiadomości o Twojej dziewczynie, Tobie i Waszej historii miłosnej. Ponieważ to, kim jesteście indywidualnie i razem, jest częścią tego co Was łączy i sprawia, że wasz związek jest wyjątkowy dla was dwojga.

ROMANTYCZNE ZARĘCZYNY W POLSKIEJ TOSKANII, W VILLA LOVE

PLANOWANIE ZARĘCZYN – IDEALNYM SKŁADNIKIEM NA UDANE, ROMANTYCZNE ZARĘCZYNY JEST PERSONALIZACJA

Z wielką przyjemnością przedstawiam Paulę i Bartka, dla których w ostatnią sobotę zorganizowałam romantyczne zaręczyny w Villa Love. To była prawdziwa niespodzianka z dawką gorących emocji oraz z podróżą do Toskanii, tej bliskiej bo polskiej.

Planowanie zaręczyn Pauli i Bartka oparte było na personalizacji. A dokładne poznanie pary oraz tego co sprawia Im przyjemność i buduje ich związek było ważnym składnikiem tej personalizacji. Dowiedziałam się, że para zna się już prawie 9 lat. Każdą wolną chwilę spędzają razem. Paula bardzo lubi podróże i projektowanie wnętrz. W normalnych okolicznościach Bartek zabrałby Paulę na wycieczkę i zaplanowałby zaręczyny za granicą. Ponieważ teraz takiej swobody przemieszczania się nie ma, zorganizowałam dla pary romantyczne zaręczyny w Villa Love znanej jako polska Toskania. Kiedy Bartek przyprowadził Paulę do Villa Love, przez głośniki rozbrzmiewała muzyka. W sali zaprojektowanej we włoskim, lekko industrialnym stylu stał pięknie udekorowany stół, który na tle kominka i płonących świec podkreślał romantyczność tego wydarzenia. Pyszne włoskie przekąski i musujące toskańskie wino umilały parze to spotkanie. Paula bardzo lubi ciepłe kolory i tulipany, dlatego też bukiet zaręczynowy i miejsce na zaręczyny podkreślone zostały tymi szczegółami. Wszystko było tak zorganizowane, aby w intymny i przemyślany sposób, Paula i Bartek mogli zatańczyć razem i głęboko przeżywać moment oświadczyn.

I tak stworzyłam najbardziej romantyczne chwile dla Pauli i Bartka. Chwile magiczne i niezapomniane, do których zawsze będą z uśmiechem wracać. Oczywiście takie idealne zaręczyny to przede wszystkim zasługa Bartka, który poświęcił czas i wysiłek na planowanie zaręczyn, aby Jego dziewczyna Paula poczuła się wyjątkowo.

Paulo i Bartku wielkie gratulacje dla Was jeszcze raz i niech Wasza miłość z każdym dniem rozwija się coraz bardziej.

 

A CZY TY JESTEŚ GOTOWY NA ROMANTYCZNE ZARĘCZYNY?

Uczyń swoją wybrankę najszczęśliwszą dziewczyną, przygotowując dla niej wymarzone zaręczyny oraz poproś ją, aby została Twoją narzeczoną. Zasługujecie na swoją piękną i realną bajkę.
Skontaktuj się ze mną już dziś, aby zobaczyć, jak mogę pomóc w przygotowaniu romantycznych zaręczyn dla Ciebie i Twojej wybranki. Twoje zaręczyny powinny być jedyne w swoim rodzaju i wiem, jak to zorganizować by tak właśnie było. Dodatkowo dodam odrobinę personalizacji, która gwarantuję roztopi Twojej wybranki serce.

Zobacz także:

Pozdrawiam,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner


PROPOSAL PLANNING: DOROTA NOWAKOWSKA, PHOTOS BY: KAROL NYCZ PHOTOGRAPHY

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

To było coś niesamowitego! Dziękujemy i polecamy! 🥰

DZIĘKUJĘ, TO BYŁA PRZYJEMNOŚĆ TWORZYĆ DLA WAS TAK NIEZAPAMIĘTANE CHWILE. DUŻO MIŁOŚCI WAM ŻYCZĘ :)

ADD A COMMENT