Szczegóły ślubu – które Wasi goście pokochają

12 września, 2020

Każda panna młoda i pan młody wie, że wielkim obrazem dnia ślubu jest moment, w którym potwierdzają swoją miłość podczas ceremonii ślubnej. To jest naprawdę ważne! Natomiast mówi się, że Bóg tkwi w szczegółach. Nigdzie nie jest to bardziej prawdziwe niż w przypadku planowania ślubu. To właśnie szczegóły ślubu sprawiają, że wydarzenie jest osobiste i wyjątkowe.

Dobrze zaprojektowany dzień ślubu polega na stworzeniu wyjątkowego wrażenia, które przełoży się na przeżycie dla Waszych gości. Czy zastanawialiście się jak dzień ślubu odzwierciedla to, kim jesteście jako para? Wasze zainteresowania, pasje, osobisty styl? W jaki sposób elementy, które wybieracie do projektowania ślubu, opowiadają Waszą historia miłosną? Aby Wasi goście powiedzieli: „To był jeden z najlepszych ślubów, na jakim kiedykolwiek byliśmy”, musicie dokładnie przemyśleć ich doświadczenie i każdy element ślubu, który jest dla Was ważny.

Wesele boho, wesele Kraków, wesele Oaza Leńcze, konsultant ślubny KrakowWEDDING PLANNER: DOROTA NOWAKOWSKA – WINSA WEDDING & EVENT; PHOTO BY: MARTA KOWALSKA

 

Skoncentrujcie się na rzeczach, które naprawdę do Was przemawiają i podkreślają styl Waszej uroczystości. Zastanówcie się jak sprawić, by coś zwyczajnego wydawało się niezwykłe. Wyobraźcie sobie siebie jako gościa i pomyślcie o tym co poprawi wrażenia i sprawi, że poczujecie się wyjątkowo? Zadawajcie sobie pytania: co Wasi goście będą widzieć?; jak muzyka na nich będzie oddziaływać?; czy będą to dźwięki ciche a może głośnie?; co będą próbować a co będą dotykać podczas przyjęcia? Zróbcie listę wszystkich elementów, na które Wasi goście mogą zwrócić uwagę na Waszym weselu. Następnie wybierzcie te szczegóły ślubu, które chcecie ulepszyć lub spersonalizować. Pamiętajcie, że każdy element, który umieścicie w swoim projekcie ślubnym, powinien pomóc opowiedzieć Waszą historię. To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie i szczegóły są tym, co czyni Wasz ślub unikalnym i wyjątkowym!

szczegóły ślubu, sala na wesele Kraków, wesele w stylu boho, wesele w Krakowie, Wedding Planner KrakówWEDDING PLANNER: DOROTA NOWAKOWSKA – WINSA WEDDING & EVENT; PHOTO BY: MARTA KOWALSKA

 

Stworzyłam dla Was listę szczegółów ślubnych, która będzie służyć Wam jako przewodnik projektowy.

Pięknego planowania ślubu!

 

Materiały graficzne:
Save the Date – czyli krótkie zawiadomienie o ślubie, zaproszenia ślubne, koperty ślubne, karta RSVP, winietki, menu, zawieszki, plan stołów, księga gości, numery stołów, opisy na bufety, etykiety na prezenty dla gości itd.

Ubiór ślubny Panny Młodej:
Suknia ślubna, welon, buty, biżuteria

Ubiór Pana Młodego
Garnitur / smoking, koszula, buty, zegarek, spinki itd.

Bukiet ślubny i kwiaty do osobistej stylizacji np. włosów

Oprawa florystyczna i dekoracje
Dekoracje powitalne wejścia do kościoła / ceremonii w plenerze / lokalu weselnego, krzesła na ceremonię i ich ozdoby, dekoracje przejścia na ceremonię, dekoracje klęczników, dekoracje stołu ceremonialnego, dekoracje ołtarza lub dekoracje tła ceremonii w plenerze, świece na ceremonię i do dekoracji na Sali, dekoratorskie wstążki i klipsy, obrusy, serwetki (ich złożenie i ułożenie), pierścienie na serwetki, stoliki koktajlowe, spersonalizowane ozdoby na dedykowany drink powitalny, ozdoby na tort ślubny, ozdoby na samochód, żyrandole florystyczne lub instalacje sufitowe, dekoracje miejsca do tańczenia, dekoracje sceny dla zespołu/ DJa, stoły na sali (ich rozmiar i kształt), krzesła na przyjęcie, kompozycje kwiatowe na stołach, unikalne wazony, kandelabry, szkło dekoracyjne, podtalerze, miejsce prezenty, stolik na tort ślubny, prezentacja bufetów ze stylowymi naczyniami, oświetlenie architektoniczne sali i pleneru na zewnątrz itd.

Unikalne szczegóły ślubu np. muzycy grający na żywo, elementy przyrody – drzewa, itp.

Atrakcje takie jak:
Prezenty dla gości, Live cooking, foto budka, prosecco van, riksza z lodami itd.

Inne ważne szczegóły ślubu:

Tutaj jest miejsce na elementy, które Waszym zdaniem powinny zostać dodane do tej listy.

 

Pozdrawiam Serdecznie,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT