TRENDY ŚLUBNE 2024 – TO BĘDZIE MODNE I POŻĄDANE

9 lutego, 2024

NAJGORĘTSZE TRENDY ŚLUBNE 2024, KTÓRE BĘDĄ RZĄDZIĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

Witaj w Dorota Nowakowska Weddings i w magicznym świecie ślubnych inspiracji! Wraz z rozkwitem nowego roku ślubnego, przybywam z najświeższymi trendami, które definiują i odświeżają oblicze ślubów i przyjęć.  Z przyjemnością dzielę się z Tobą przewodnikiem po najnowszych trendach ślubnych, które będą podbijać serca par na całym świecie. Zobacz ekskluzywny przegląd najbardziej pożądanych i innowacyjnych koncepcji ślubnych – te trendy ślubne 2024 będę modne!

1. POWRÓT DO NATURY – EKOLOGICZNE ŚLUBY

Świadomość ekologiczna staje się coraz bardziej popularna, a pary młode pragną, by ich wielki dzień był zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Oczekuj w najnowszej modzie użycia naturalnych materiałów, lokalnych kwiatów i roślin, a także menu opartego na produktach z ekologicznych upraw. Śluby w plenerze i wesela pod namiotem przeżyją w tym roku prawdziwy rozkwit. 

PHOTOS FROM ROCKMYWEDDING.CO.UK

2. INTYMNOŚĆ I PERSONALIZACJA – MIKRO ŚLUBY

Mikro śluby zyskały na popularności i nadal są na topie. Intymne uroczystości pozwalają na większą personalizację i skupienie się na drobnych detalach, które sprawiają, że dzień ślubu jest naprawdę wyjątkowy. Przez ostatnie lata organizowałam głównie takie intymne śluby we Włoszech i w Austrii. Teraz cieszę się, że ten światowy trend ślubny rozwija się coraz bardziej również w naszym kraju.

PHOTOS FROM ROCKMYWEDDING.CO.UK / KTMERRY.COM/ DANIELLEDETERMAN.COM/

3. WEEKENDOWE WESELA – TOP TRENDY ŚLUBNE 2024

Weekendowe wesela to nie tylko TOP trend ślubny 2024, takie wesela stały się nowym standardem. Pary wybierające tę formę pozwalają sobie i swoim gościom na pełne zanurzenie w ślubnych uroczystościach, rozciągając świętowanie na cały weekend, co tworzy niezapomniane wspomnienia i głębsze relacje. Przywitaj gości drinkiem powitalnym dzień przed swoim wesele i podziękuj gościom za przybycie na Twoją uroczystość dzień po weselu spędzając z nimi dodatkowy czas. Zobaczysz, że w ten sposób Twój ślub będzie na dłużej zapamiętany. 

4. TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE MIŁOŚCI – CYFRYZACJA ŚLUBÓW

Transmisje na żywo dla gości, którzy nie mogą być obecni, wirtualne zaproszenia i aplikacje ślubne to już standard. W 2024 roku zobaczymy jeszcze więcej innowacji technologicznych, które uczynią śluby jeszcze bardziej osobistymi i interaktywnymi. Czy wiesz, że na ślubach za granicą są już zatrudniane osoby do pisania relacji ze ślubów na żywo na Social Media? Świat się zmienia, potrzeby ludzi się zmieniają … to oblicze ślubów też się zmienia.  

5. WIELKIE POWROTY W MODZIE ŚLUBNEJ – WSTĄŻKI, KOKARDY I RETRO W NOWOCZESNYM WYDANIU

Retro inspiracje powracają, ale w nowoczesnym wydaniu. Suknie ślubne nawiązujące do lat 20., 50. czy 70. XX wieku, ale z nowoczesnymi akcentami, będą królować na ślubnych wybiegach. Od odważnych połączeń kolorystycznych przez subtelne kobiece po eteryczne projekty sukien ślubnych – każda z Panien Młodych znajdzie w sezonie 2024 coś pięknego i niezwykłego dla siebie. Myśl o połączeniu w swojej sukni ślubnej nieformalności, eleganckich tkanin z naturalnymi elementami. Może piękna kokarda z tyłu sukni ślubnej podkreślająca Twoje zmysłowe plecy? Elegancja i klasyka wstążek oraz kokard wracają do łask w dekoracjach, akcesoriach i nawet w sukniach ślubnych. Dają one ślubowi subtelny, ale wyrafinowany akcent, który jest zarówno tradycyjny, jak i na czasie.

PHOTOS FROM ROCKMYWEDDING.CO.UK

6. CEREMONIE ŚLUBNE Z MISTRZEM CEREMONII

Personalizacja ceremonii ślubnych osiąga nowy poziom dzięki mistrzom ceremonii. Coraz więcej par decyduje się na ceremonie prowadzone w sposób bardziej osobisty i niekonwencjonalny, co pozwala na pełne odzwierciedlenie ich wspólnej historii i wartości. Wiesz co to jest ślub symboliczny, ślub humanistyczny? To właśnie do takich ślubów zatrudniani są mistrzowie ceremonii. 

7. TRENDY ŚLUBNE 2024 – ŚLUBNE KOLORY ROKU

Zamiast tradycyjnej bieli, pary wybierają śmiałe i wyraziste kolory. W 2024 roku oczekuj odcieni głębokiego granatu, romantycznego różu i ziemistej palety barw, które dają ciepło i charakter uroczystości. W 2024 będzie zdecydowanie kolorowo!

PHOTOS FROM ROCKMYWEDDING.CO.UK

8. DRESS CODE DLA GOŚCI WESELNYCH

Precyzyjnie określony dress code staje się coraz bardziej popularny. Pary młode często sugerują tematyczne ubiory, co pozwala na stworzenie spójnej i stylowej wizji ich wielkiego dnia.

9. ŚLUBNE DEKORACJE – MAKSYMALIZM JEST NOWYM MINIMALIZMEM

Jeśli chcesz włączyć te gorące trendy ślubne 2024 do swojej uroczystości to zapomnij o prostocie, czas na dekoracyjny maksymalizm. Pełne przepychu florystyczne instalacje, bogate tekstury i warstwy oświetlenia stworzą niezapomnianą atmosferę. Zobacz moje realizacje ślubne z użyciem tego gorącego trendy, który króluje na zagranicznych uroczystościach, a w tym roku też będzie pożądany w Polsce.

Wesele w Kopalni Soli w Wieliczce

Wesele w Pałacu Goetz

PHOTOS BY DANIELLEDETERMAN.COM

10. KULINARNE DOZNANIA I NOWE SMAKI NA WESELNYM STOLE

Śluby w 2024 będą prawdziwą ucztą dla podniebienia. Fusion kuchni, lokalne specjały i personalizowane menu to tylko niektóre z kulinarnych trendów, które będą rozpieszczać gości. Pomyśl co bardzo lubisz jeść i co byłoby spójne z wizją Twojego ślubu. Zaskocz gości czymś oryginalnym i  niespodziewanym. 

PHOTOS FROM ROCKMYWEDDING.CO.UK

11. WIEŻE Z SZAMPANEM I SPERSONALIZOWANE DRINKI

Powitanie gości weselnych staje się coraz bardziej spektakularne, z wieżami z szampanem i spersonalizowanymi koktajlami, które odzwierciedlają osobowość pary młodej. To nie tylko wspaniały element dekoracyjny, ale i świetny sposób na rozpoczęcie celebracji. A jakiego “signature drink” Ty masz ochotę spróbować na swoim przyjęciu? Nadaj mu kolor przewodni i specjalną nazwę – goście pokochają ten akcent!

PHOTOS FROM ROCKMYWEDDING.CO.UK

TRENDY ŚLUBNE 2024 – PODSUMOWANIE

Trendy ślubne w 2024 roku to prawdziwa mieszanka personalizacji, luksusu i zabawy. Od intymnych ceremonii po weekendowe świętowania, od klasycznej elegancji po nowoczesne technologie – ten rok pokazuje, że w ślubach naprawdę liczy się indywidualność i oryginalność. Dorota Nowakowska Weddings jest z Tobą, aby te trendy stały się częścią Waszego wyjątkowego dnia. Napisz do mnie! Z przyjemnością pomogę w realizacji każdego, nawet najbardziej ekstrawaganckiego marzenia ślubnego.

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT