Ślub w Krakowie, Ślub w Kopalni Soli, Wesele polsko - angielskie, Wesele międzynarodowe, Wesele Luksusowe, Wesele w Polsce Wedding Planner Krakow, Warszawa, Wedding Planner Poland, Wedding in Cracow, Destination Wedding Poland

Witaj w świecie Dorota Nowakowska Weddings, gdzie każdy ślub i wesele stają się niepowtarzalnym wydarzeniem pełnym subtelnej elegancji i niesamowitych przeżyć. Tutaj każda para ma swoją wyjątkową historię, a moim zadaniem jest nadanie tej historii przestrzeni, w której będzie mogła rozkwitnąć. Tworzę wydarzenia, które są odzwierciedleniem Was – Waszych osobowości, kultur i marzeń. Każde "tak" jest dla mnie inspiracją.

Każdy ślub jest wyjątkowy,

każda para ma swoją NIEZWYKŁĄ historię.

HISTORIE, KTÓRE INSPIRUJĄ

Zapraszam Ciebie do odkrycia wyjątkowych historii par, którym miały zaszczyt organizować ślub w Polsce. Każda z nich jest prawdziwą celebracją życia i miłości - świadectwem mojego zaangażowania w tworzenie niezapomnianych chwil, przekraczania granic i łączenia kultur.

Wedding Planner Krakow Poland, wesele luksusowe, Wedding Wieliczka, Wedding Venue Poland

LUKSUSOWE WESELE

MIĘDZYNARODOWE WESELE W KOPALNI SOLI WIELICZKA

Ola i John to para, która pokazała, że miłość nie zna granic. Ich ślub i wesele w Kopalni Soli w Wieliczce to apogeum luksusu i międzynarodowego charakteru. Gdy John pierwszy raz odwiedził to miejsce, był tylko turystą z Wielkiej Brytanii. Mało przypuszczał, że kilka lat później, Kaplica św. Kingi stanie się świadkiem jego przysięgi małżeńskiej z ukochaną Olą. Z wielką dumą pomagałam tej parze w realizacji ich marzenia o ślubie, który byłby odzwierciedleniem ich miłości i połączenia dwóch kultur. Wybraliśmy barwy, które odzwierciedlały ich osobowości i pragnienia – głęboki błękit, symbolizujący siłę i spokój oceanu, niewinną biel i szlachetne złoto, które jak słońce, rozświetlało każdy kąt tej magicznej przestrzeni. To był ślub, w którym każdy element mówił historię miłości, która przekroczyła morza i oceany.

Wedding Planner Krakow Poland, Pałac Goetz Wesele, Eleganckie wesele w Polsce, Francuskie wesele

ELEGANCKIE WESELE W PAŁACU

Harmonia Francuskiej Elegancji z Nowojorskim Szykiem

Kasia i Łukasz, para z Nowego Jorku, marzyli o ślubie, który łączyłby w sobie elegancję i przepych francuskich pałaców z dynamicznym szykiem amerykańskich metropolii. W Pałacu Goetz, gdzie historia splata się z nowoczesnością, stworzyliśmy scenerię, która była kwintesencją ich marzeń.

Wchodząc do pałacowej sali, można było poczuć się jak w innej epoce – złote ornamenty, barokowe obrazy i żyrandole, które przykuwały wzrok, tworzyły atmosferę dostojności i luksusu. Wiszące kwiaty nadawały przestrzeni lekkości, a jednocześnie podkreślały uroczystość momentu. Było to miejsce, gdzie każdy szczegół mówił o miłości i wspólnie tworzył obraz, który na zawsze pozostanie w pamięci Kasi, Łukasza i ich gości.

Wedding Planner Poland,  Wesele w Krakowie, Wedding Venues Krakow, Wesele polsko - angielskie

ŚLUB ROMANTYCZNY

BARWNY OGRÓD PEŁEN MIŁOŚCI I ENERGII

Wyobraź sobie ślub jak z bajki, gdzie każdy element jest idealnie dopasowany, a magia miejsca wprawia w zachwyt. Kinga i Denis, para z międzynarodowym rodowodem, wybrali na ten wyjątkowy dzień Dwór w Tomaszowicach, miejsce, które tętni życiem i historią na obrzeżach Krakowa.

W ich ślubie połączyliśmy tradycje polskie, angielskie i ukraińskie w barwną mozaikę kulturową, tworząc niezapomnianą ceremonię pełną emocji i międzynarodowego uroku. Od kościelnych ławek wypełnionych rodziną i przyjaciółmi, przez stukot kopyt na krakowskim rynku, aż po oranżerię w Dworze, gdzie każdy detal był przemyślany i stworzony z myślą o wyjątkowości tego dnia. Barwne kwiaty, delikatne tkaniny i gra świateł podkreślały romantyzm miejsca, a muzyka wnosiła energię.

Wedding Planner Krakow Poland, Wedding Venues Poland, Villa Love wesele, Wesele w stylu włoskim

WESELE W STYLU WŁOSKIM

Harmonia Francuskiej Elegancji z Nowojorskim Szykiem

Adela i Rick, para o polsko-angielskich korzeniach, pragnęli, aby ich wesele było odzwierciedleniem piękna i bezczasowości włoskiego stylu. W Villa Love stworzyliśmy atmosferę, która angażowała wszystkie zmysły – od zapachu świeżych kwiatów, przez dźwięk emocjonalnej muzyki, po smak wyśmienitych włoskich potraw.

Adela w dniu ślubu prezentowała się eterycznie w prostej, białej sukni z efektowną kokardą, która dodawała jej wyglądowi lekkości i nowoczesności. Rick, w garniturze, który był połączeniem angielskiego krawiectwa z włoskim designem, wyglądał jak z okładki magazynu o modzie. Dekoracje i sceneria wesela były dopracowane tak, aby odzwierciedlały romantyczną naturę pary oraz ich miłość do toskańskiego klimatu. Bogate aranżacje kwiatowe i przemyślane oświetlenie tworzyły niezapomniane wrażenia i idealnie wpasowywały się w piękną architekturę Villi Love.

CZEKAM NA TWOJĄ HISTORIĘ

Zapraszam Cię do WSPÓŁPRACY I dalszego odkrywania tych i innych historii, które znajdziesz w moim portfolio. Te wyjątkowe śluby pokazują, jak różnorodne i unikalne mogą być marzenia par młodych. Dorota Nowakowska Weddings to miejsce, gdzie te marzenia stają się rzeczywistością, z dbałością o najmniejszy szczegół, z personalizacją, zawsze z elegancją i stylem. Każda z nich jest dowodem na to, że Wasz ślub będzie nie tylko wydarzeniem, ale prawdziwą sztuką.

NAPISZ DO MNIE

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

DOŁĄCZ DO MNIE

Zaufajcie mi - ślub odczuwany wszystkimi zmysłami będzie dla Was i dla Waszych gości niesamowitym i wyjątkowym przeżyciem!

KONTAKT