DWORZYSZCZE WOLA WESELE W OTOCZENIU NATURY

16 stycznia, 2024

DWORZYSZCZE WOLA WESELA DIANY I AARONA, POLSKO-IRLANDZKIEJ PARY

Dworzyszcze Wola wesele w otoczeniu natury to historia pary polsko- irlandzkiej, o której dziś opowiem.  Diana i Aaron marzyli o miejscu na ślub w plenerze o charakterze tzw. “Forest Wedding”, w którym będą mogli urzeczywistnić swoją wizję. Gdy przyjechali do Dworzyszcze Woli poczuli, że właśnie to miejsce spełnia ich oczekiwania i tutaj chcą celebrować swoją miłość razem z rodziną i przyjaciółmi. Zaczęliśmy wspólnie od podstaw tworzyć projekt ślubu w stylu “Forest Wedding” i uwzględniliśmy wiele sentymentalnych i niepowtarzalnych akcentów w każdym aspekcie dnia. Był jeden ważne punkt: projekt miał być prosty, romantyczny i tworzyć rodzinną atmosferę.  Oto kilka zdjęć z dnia ślubu Diany i Aarona w Dworzyszcze Wola.

 

PRAWDZIWE INSPIRACJE ŚLUBNE

Otoczenie lasu i romantyczny wystrój weselny sali nie tylko był naturalny dla Diany i Aarona, ale w rzeczywistości dobrze wpasował się w ich historię miłosną. Połączyła ich miłość do natury i odkrywania nowych miejsc. Są ciepłą, zrelaksowaną parą, która lubi spędzać wolny czas na słuchaniu muzyki i przebywaniu na świeżym powietrzu. Kiedy zapytałam, co chcą, aby ich goście najbardziej pamiętali na koniec wieczoru weselnego, oboje stwierdzili, że chcą po prostu spędzić wspaniale czas z rodziną i przyjaciółmi, w swobodnej atmosferze.

 

TWORZENIE HARMONOGRAMU DNIA ŚLUBU

Diana i Aaron nie chcieli czuć się zestresowani w dniu ślubu, dlatego priorytetowo przygotowałam bardziej zrelaksowany harmonogram. Dzięki temu para miała więcej czasu na przygotowania i zdjęcia z najbliższymi przed ceremonią. Zawsze uwielbiam pierwsze spojrzenie, ale tym razem moja para postanowiła zachować bardziej tradycyjny charakter i nie widzieć się aż do ceremonii. Oczywiście to też było uwzględnione w harmonogramie, ale z małymi niespodziankami dla pary młodej. Niespodzianki te sprawiły ,że para mogła przygotować się do ceremonii i przyjęcia weselnego oddzielnie, jednak  nadal mogła dzielić między sobą intymne chwile. 

Panna Młoda, Druhny, przygotowania ślubne, Kwiaty dla druhen, dzień ślubu, Dworzyszcze Wola

DWORZYSZCZE WOLA WESELE W OTOCZENIU NATURY

Dworzyszcze Wola to pełne uroku miejsce na wesele w otoczeniu przyrody położone 25 minut drogi z centrum Krakowa. Obiekt znajduje się na malowniczym wzniesieniu w Woli Więcławskiej. Teren otoczony jest łąkami i polami. Cegła, drewno oraz duże przeszklenia tworzą ciepłą przestrzeń do organizacji przyjęcia weselnego dla 80-260 osób. Natomiast piękny ogród na zewnątrz, scena z podestem, altana czy zagajniki leśne to idealne miejsca na ślub w plenerze. Poczucie obcowania z naturą i brak widocznych zabudowań dookoła potrafią zrobić na prawdę duże wrażenie w tym miejscu. Ślub i wesele zorganizowane w Dworzyszcze Wola na długo zapadną w pamięć szczególnie tym osobom, które doceniają otwartą przestrzeń, otoczenie natury, pyszne jedzenie oraz swobodną, niezobowiązującą atmosferę. Ponadto, rozległy teren z ogrodem i przestronne wnętrze sali głównej, pobudzają wyobraźnie i zapał, aby w tym miejscu tworzyć wesela oryginalne, niespotykane i mocno spersonalizowane. Dla mnie Wedding Plannerki to przestrzeń, która daje wiele możliwości transformacji. Widzę tutaj nie tylko wesela bliskie naturze, ale też te bardziej eleganckie i nowoczesne. 

Dworzyszcze Wola wesele opinie, Wesele w Dworzyszcze Wola, Forest Wedding, Ślub w Krakowie, miejsce na wesele Kraków
Forest Wedding, ślub w lesie, ślub cywilny, ślub w plenerze Kraków, ślub w Dworzyszcze Wola, Wedding Planner Kraków, Dworzyszcze Wola opinie
Forest Wedding, ślub w lesie, ślub cywilny, ślub w plenerze Kraków, ślub w Dworzyszcze Wola, Wedding Planner Kraków, Dworzyszcze Wola opinie
Dworzyszcze Wola wesele, wesele w plenerze, forest wedding, Para Młoda, Dzień ślubu, Koordynacja wesela Kraków, ślub w plenerze
Dworzyszcze Wola wesele, wesele opinie, miejsce na wesele, wesele w plenerze, wesele w Krakowie, Para Młoda z rodziną, wesele polsko - irlandzkie

Planujesz ślub w Krakowie? Przeczytaj więcej prawdziwych historii ślubnych tutaj!

Ślub w Pałacu Goetz / Ślub w Kopalni Soli / Ślub w Villa Love

Potrzebujesz pomocy w ustaleniu szczegółów dnia ślubu? Zapytaj mnie o zestaw narzędzi do planowania ślubu i zacznij urzeczywistniać swoją wizję ślubu. A jeśli szukasz Wedding Plannerki na Wasz ślub, zapoznaj się z moim PORTFOLIO i zapytajcie o termin. Do zobaczenia!

 

Dorota Nowakowska (Wedding Planner), Dworzyszcze Wola (miejsce ślubu i wesela), D&A Photography (zdjęcia), Niezłe Kwiatki (kwiaty)

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT