Pałac Goetz – niezwykłe miejsce na wesele w Polsce

14 lutego, 2022

Czy jest coś bardziej ekscytującego niż ślub w pięknym miejscu z daleka od kraju w którym żyjecie na co dzień? Taki ślub nazywa się często „Destination Wedding”. Myślę, że nie! Biorąc pod uwagę wszystkie emocje związane z weselem, w połączeniu z możliwością wyjazdu za granicę, gwarantuje to wam i waszym gościom wspaniałe, ekscytujące doświadczenie. Wybór miejsca na wesele wydaje się jednym z pierwszych kroków, gdy rozpoczyna się planowanie tego szczególnego wydarzenia. Bo miejsce na wesele to coś więcej niż tylko lokalizacja wydarzenia – to przestrzeń, która sprawia jak wy i wasi goście będziecie się czuć. 

 

Niezwykłe miejsce na wesele w Polsce. Z pewnością takie niezwykłe miejsce, szukają osoby prowadzące niezwykłe życie. Ja to czuję i widzę, każdego dnia w swojej pracy! Mam szczęście, że mogę organizować śluby, wesela i przyjęcia w najpiękniejszych miejscach w Polsce. Polska jest bogata w ekscytujące miejsca na wesela, gotowe do odkrycia. Od pięknych pałaców, dostojnych zamków, po zjawiskowe wille, dwory i lokale z polską tradycyjną duszą. Wymarzone wesele w Polsce jest o jedno kliknięcie, aby stać się miejscem, w którym wszystko, co możecie sobie wyobrazić, staje się rzeczywistością.

 

Wesele w Pałacu Goetzów -Wedding in Palace in Poland

PHOTO BY: KAROLNYCZ.COM

 

Pałac Goetz – niezwykłe miejsce na wesele w Polsce

Jednym z takich wyjątkowych miejsc na wesele jest przepiękny Pałac Geotzów, który znajduje się na południu Polski, niedaleko Krakowa. Pałac Goetz to neobarokowy i neorokokowy zabytek, który usytuowany jest w centralnej części ogromnego parku zaprojektowanego w stylu angielskim. Pałac nie tylko z zewnątrz robi niesamowite wrażenie, jego unikatową wizytówką jest wnętrze z majestatycznym holem głównym. W nim umieszczone są piękne drewniane schody, które podczas wesela podkreślone są światłem dodającym dramaturgii i niezwykłości. Kto raz zobaczy to miejsce i kocha takie wnętrza, temu zawsze serce bije trochę szybciej i nie przystaje marzyć o weselu w Pałacu Goetza pod Krakowem. Jako Wedding Planner wiem też, że goście, którzy przylatują tu z różnych zakątków świata, zawsze byli i są zachwyceni tym miejscem.

Ponadto, w tym niezwykłym miejscu możecie także zaplanować ślub kościelny w kaplicy Pałacu Goetz. Tutaj zobaczycie marmury, białe krzesła, wielkie okna z witrażami, złote zdobienia i stylowy żyrandol. Jak również ślub kościelny w plenerze w Pałacu Goetz. Czy takie niezwykłe miejsce na ślub i wesele w Polsce spodoba Wam się również?

 

Ślub i wesele w Pałacu Goetzów – reportaż fotograficzny

Zobaczcie ślub i wesele w Pałacu Goetz, w reportaży ślubnym, którego autorem jest Karol Nycz jeden z najbardziej utalentowanych fotografów ślubnych w Polsce. Jego styl robienia zdjęć to połączenie reportażu z pięknym dodaniem do zdjęć wysublimowanych, wciągających emocji. Zawsze w jego zdjęciach jest głębia przekazu historii miłości pary młodej, jej uczuć i osobowości. I tutaj poniżej w reportażu też ta niezwykłość jest uchwycona. Zachęcam do zobaczenia więcej zdjęć z tego reportażu na stronie fotografa.

 

Wesele w Pałacu Goetzów -Wedding in Palace in Poland

Wesele w Pałacu Goetzów -Wedding in Palace in Poland

Wesele w Pałacu Goetzów -Wedding in Palace in Poland

Wesele w Pałacu Goetzów -Wedding in Palace in Poland

Wesele w Pałacu Goetzów -Wedding in Palace in Poland

Wesele w Pałacu Goetzów -Wedding in Palace in Poland

PHOTOS BY: KAROLNYCZ.COM

 

Odwiedzanie wybranego miejsca na wesele w Polsce

Odwiedzenie wybranego miejsca na wesele jest absolutną koniecznością, więc upewnijcie się, że ta podróż do Polski jest uwzględniona w waszym budżecie. Daje to możliwość zobaczenia miejsca na żywo, poznania lokalnych atrakcji i uzyskania prawdziwego smaku tego, co może być na waszym ślubie i weselu. Niezwykle ważne jest również, aby poznać wszystkie logistyczne wyzwania i możliwości wybranej lokalizacji na wesele. Posiadanie pomysłów na wesele jest fantastyczne, ale najważniejsza jest możliwość ich realizacji. Dlatego jeśli będziecie mieć pytania jestem tutaj, aby Wam pomóc.

 

Pozdrawiam was serdecznie,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
www.winsa.pl
www.dorotanowakowska.pl

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT